Odinis portfelis su diržine rankena

Odinis portfelis su diržine rankena

150.00€
 • Pardavėjas: Diržas.lt
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: 190
  Likutis 2

  Prekės aprašymas

  TRUMPAI APIE MUSMes esame nedidelis šeimos verslas, įsikūręs Vilniuje. Mūsų verslui jau daugiau nei 20 metų.  Gaminiai yra siūnami iš natūralios, lietuviškos odos. Oda, su kuria...

  Prekės aprašymas

  TRUMPAI APIE MUS

  Mes esame nedidelis šeimos verslas, įsikūręs Vilniuje. Mūsų verslui jau daugiau nei 20 metų.  Gaminiai yra siūnami iš natūralios, lietuviškos odos. Oda, su kuria dirbame yra dviejų tipų: crazy horse ir pull-up. Mūsų gaminiai yra minimalistinio, urbanistinio ar vintažinio stiliaus, o mes vadovaujames moto: ,,Kad tiktų ir patiktų!'.

  ODA

  Mūsų gaminių oda yra gana stora bei kieta. Šios kuprinės oda yra 'crazy horse' apdirbimas. Vykdant šį odos apdirbimo procesą ant odos yra tepamas vaškas, kuris suteikia odai unikalų efektą palikdamas mažus įbrėžimus, nusitrinimus bei šviesesnius atspalvius. Tai suteikia odai ypatingą vintažinį, senovinį stilių, kuris su metais tarsi sensta ir palaipsniui keičiasi. Ši oda yra kaip gyva - ji braižosi bei trinasi ir tose  vietose atsiranda šviesesnis spalvos tonas, kuris prideda dar didesnį sendinimo efektą.

  Dėl naturalių medžiagų atspalviai gali šiek tiek skirtis.

  YPATYBĖS

  Rankinę viduje sudaro du skyriai - vienas didesnis, kitas mažesnis, tiksiantis nešioti kompiuterį ar dokumentus. Išorėje yra dvi kišenėles - viena didesnė su užtrauktuku (gale), o kita yra mažesnė (priekyje). 

  IŠMATAVIMAI

  Aukštis -  29 cm;

  Plotis - 41 cm;

  Gylis - 10 cm.