18.00€
Pardavėjas: 1000 Beads

Vyriškas akinių laikiklis - vėrinys. Ilgis ~70 cm. Akmenukai - mini hematito kubeliai, 3 mm skersmens. Su dėžute. ..

9.00€
Pardavėjas: Saulytės Varlytės - rankomis austi aksesuarai

Rankomis austa apyrankė su Lietuvos vėliava. Apyrankė visiems - nuo mažiausio iki didžiausio. Visiems, kas didžiuojasi savo kilme ir nori tai parodyti visiems. Apyrankės dydį galima pasirinkti. Apyrankė austa rankomis be jokio mechanizuoto proceso ant staklyčių - rėmelio, padedamo ant stalo. Sudėtis: medvilniniai ir pusvilnės siūlai, metalinės..

12.00€
Pardavėjas: Saulytės Varlytės - rankomis austi aksesuarai

Ukrainos atributika - rankomis austa apyrankė su Ukrainos vėliava. Apyrankė visiems, kurie palaiko kariaujančią Ukrainą ir jos žmones. Apyrankės dydį galima pasirinkti. Apyrankė austa rankomis be jokio mechanizuoto proceso ant staklyčių - rėmelio, padedamo ant stalo. Rankų darbo procesas matomas paskutinėje nuotraukoje.Sudėtis: medvilniniai ir pusv..

140.00€
Pardavėjas: Diržas.lt

TRUMPAI APIE MUSMes esame nedidelis šeimos verslas, įsikūręs Vilniuje. Mūsų verslui jau daugiau nei 20 metų.  Gaminiai yra siūnami iš natūralios, lietuviškos odos. Oda, su kuria dirbame yra dviejų tipų: crazy horse ir pull-up. Mūsų gaminiai yra minimalistinio, urbanistinio ar vintažinio stiliaus, o mes vadovaujames moto: ,,Kad tiktų ir patiktų..

22.00€
Pardavėjas: Ambershop

Aksesuaras vyrams iš tikro gintaro. Sąsagos gintarinės. Siunčiu per lpexpress...

30.00€
Pardavėjas: Vidmantas Leather

Natūralios odos laikrodžio dirželis su metaline aukso spalvos sagtimi, aptrauktas stručio oda. Vidinė pusė natūrali oda.Matmenys: viena dalis 80 mm, antra dalis 120 mm, plotis 20 mm...

30.00€
Pardavėjas: Vidmantas Leather

Natūralios odos laikrodžio dirželis su metaline aukso spalvos sagtimi. Dirželis aptrauktas krokodilo oda. Vidinė pusė plona natūrali oda.Matmenys: vienos dalies ilgis 80 mm, antros dalies ilgis 110 mm, plotis 20 mm...

30.00€
Pardavėjas: Vidmantas Leather

Natūralios augalinio rauginimo odos laikrodžio dirželis su vario spalvos metaline sagtimi, raižytas ginkmedžio lapų ornamentu.. Vidinė pusė natūrali oda.Matmenys: vienos dalies ilgis - 75 mm, antros dalies ilgis - 115 mm, dirželio plotis 22 mm..

30.00€
Pardavėjas: Vidmantas Leather

Natūralios augalinio rauginimo odos laikrodžio dirželis su metaline aukso spalvos sagtimi ir raižytu ginkmedžio lapų ornamentu. Vidinė pusė - plona natūrali oda.Matmenys: viena dalis 80 mm, antra dalis 115 mm, plotis 20 mm...

30.00€
Pardavėjas: Vidmantas Leather

Natūralios odos laikrodžio dirželis su metaline aukso spalvos sagtimi. Dirželis aptrauktas plona ungurio oda, Vidinė pusė plona dažyta natūrali oda.Matmenys: viena dalis - 80 mm, antra dalis - 120 mm, plotis - 20 mm..

30.00€
Pardavėjas: Vidmantas Leather

Natūralios augalinio rauginimo odos laikrodžio dirželis su metaline aukso spalvos sagtimi ir raižytu augaliniu ornamentu. Vidinė pusė - plona dažyta natūrali oda.Matmenys: viena dalis 75 mm antra dalis 115 mm, plotis 20 mm..

130.00€
Pardavėjas: Vidmantas Leather

Originali rankų darbo piniginė-telefono dėklas. Piniginė pagaminta iš natūralios augalinio rauginimo odos su raižytu augaliniu ornamentu priekinėje pusėje ir štampuotu raštu nugarėlėje.Piniginė užsegama užtrauktuku, viduje yra 12 kišenėlių kortelėms, 4 skyriai banknotams ir atskiras, užtrauktuku užsegamas skyrius monetoms.Prie piniginės prisiūti du..

19.00€
Pardavėjas: Saulytės Varlytės - rankomis austi aksesuarai

Rankomis austa varlytė su trispalve - puikus vaikiškas aksesuaras, norintiems pasipuošti išskirtiniu lietuvišku aksesuaru. Taip pat originali lietuviška dovana. Rinktinių juostų audimo varlytė austa be jokio mechanizuoto proceso, raštas išrinktas rankomis (peiliu), austa senoviniu būdu - ant stalo padedamomis staklytėmis - rėmeliu.Spalvos: juoda, g..

Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)