73.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios faktūros ir formos sėdmaišis Rudas avinas .Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis.  Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių.Matmenys : ilgis 75cm, diametras 50cm.Viršutinę dalį galima skalbti rankomis 30 °C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant t..

73.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios faktūros ir formos sėdmaišis Pilkas avinas .Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis.  Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių.Matmenys : ilgis 75cm, diametras 50cm.Viršutinę dalį galima skalbti rankomis 30 °C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant ..

73.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios faktūros ir formos sėdmaišis Mėlynas avinas .Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis.  Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių.Matmenys : ilgis 75cm, diametras 50cm.Viršutinę dalį galima skalbti rankomis 30 °C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant..

(0)
Užsakymai (0)

Sėdmaišis Katinas

65.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios formos sėdmaišis Katinas. Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis. Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių. Matmenys : aukštis 45cm, diametras 56cm. Viršutinę dalį galima skalbti rankomis +30°C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant tam skirtus skalbiklius. N..

73.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios faktūros ir formos sėdmaišis Baltas avinas .Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis.  Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių.Matmenys : ilgis 75cm, diametras 50cm.Viršutinę dalį galima skalbti rankomis 30 °C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant ..

70.00€
Pardavėjas: Spalvų jūra

-Ilgis: apie 50cm;-Siūlai: medvilnė - gelsva spalva, vilna - pilka melanžinė spalva;-gali būti naudojama kaip dekoratyvinė pagalvė arba pufas...

70.00€
Pardavėjas: Spalvų jūra

-Ilgis: apie 50cm;-Siūlai: medvilnė - gelsva spalva ir poliesteris- vaivorykštinė spalva;-Gali būti naudojama kaip dekoratyvinė pagalvė ar pufas...

320.00€
Pardavėjas: Spalvų jūra

Šis vėžlys nunertas iš gėlyčių motyvų. Įspūdingo dydžio: lgis net 120cm. Gali būti naudojamas kaip sėdmaišis, didelis minkštas žaislas ar šiaip akį traukianti interjero detalė.Siūlai: vilna/pusvilnė...

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)