85.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios faktūros ir formos sėdmaišis Rudas avinas .Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis.  Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių.Matmenys : ilgis 75cm, diametras 50cm.Viršutinę dalį galima skalbti rankomis 30 °C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant t..

85.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios faktūros ir formos sėdmaišis Pilkas avinas .Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis.  Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių.Matmenys : ilgis 75cm, diametras 50cm.Viršutinę dalį galima skalbti rankomis 30 °C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant ..

85.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios faktūros ir formos sėdmaišis Mėlynas avinas .Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis.  Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių.Matmenys : ilgis 75cm, diametras 50cm.Viršutinę dalį galima skalbti rankomis 30 °C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant..

(0)
Užsakymai (0)

Sėdmaišis Katinas

75.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios formos sėdmaišis Katinas. Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis. Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių. Matmenys : aukštis 45cm, diametras 56cm. Viršutinę dalį galima skalbti rankomis +30°C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant tam skirtus skalbiklius. N..

85.00€
Pardavėjas: Saulės Žolės

Originalios faktūros ir formos sėdmaišis Baltas avinas .Nertas iš avių vilnos. Viršutinis sluoksnis užsegamas sagomis.  Viduje maišas su užtrauktuku, pripildytas sėdmaišių granulių.Matmenys : ilgis 75cm, diametras 50cm.Viršutinę dalį galima skalbti rankomis 30 °C arba skalbyklėje, nustačius vilnai skalbti tinkamą režimą ir naudojant ..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)