Žaislai ir žaidimai

Užsakymai (0)

Kiškutis

20.00€
Pardavėjas: Laimužės rankdarbiai

Rankų darbo kiškutis, pasiūtas iš medvilninio veliūro. Viduj specialus žaislų kamšalas. Spalva raudona, dydis - kūnas 27 cm + ausys apie 26 cm.Galima užsakyti su asmeniniais vaiko gimimo duomenimis arba tiesiog vardu ..

18.00€
Pardavėjas: Siuvimo idėjos

Natūralus žaislas (šildyklė) su vyšnių kauliukais yra jauki dovana bet kokio amžiaus vaikui. Žaislas kaip tikras draugas, kuris suteikia šilumą.Jos gamyboje naudojami tik natūralus komponentai: 100 % linas, žaislo vidus kimštas vyšnių kauliukais ir vilnos kamšalu.Matmenys: 40x25cm Pagalvėlių dydis ir formos užtikrina maksimalų patogumą naudoja..

30.00€
Pardavėjas: VELIU.LT

Veltas rankomis  mišria vėlimo technika iš natūralios vilnos.Kiškučiai aprengti veltais drabužėliais.Dėl unikalių vilnos savybių žaisliukas laikomas rankose sušyla lyg būtų gyvas.Sušilusi vilna kvepia motinos pienu ir ramina . Mano žaisliukai vilki žmonių rūbeliais,jkad vaikai suprastų, kad gyvūnai kaip ir žmonės turi ,jausmus, jiems  ska..

12.00€
Pardavėjas: Kelmas

Medinis žaislas riedutis "Drambliukas". Pagamintas iš ekologiškos medienos dengtas ekologišku bičiu vaško ir aliejaus mišinius. Saugus vaikams nuo 3 metų...

12.00€
Pardavėjas: Kelmas

Medinis žaislas riedutis "Ežiukas". Pagamintas iš ekologiškos medienos dengtas ekologišku bičiu vaško ir aliejaus mišinius. Saugus vaikams nuo 3 metų...

12.00€
Pardavėjas: Kelmas

Medinis žaislas riedutis "Paršiukas". Pagamintas iš ekologiškos medienos dengtas ekologišku bičiu vaško ir aliejaus mišinius. Saugus vaikams nuo 3 metų...

Užsakymai (1)

"Šuo" medinis žaislas

12.00€
Pardavėjas: Kelmas

Medinis žaislas riedutis "Šuo". Pagamintas iš ekologiškos medienos dengtas ekologišku bičiu vaško ir aliejaus mišinius. Saugus vaikams nuo 3 metų...

160.00€
Pardavėjas: SkaJa

Jei ieškote ko nors išskirtinio ir nepakartojamo ypatingai progai (pavyzdžiui krikštynoms arba vaikučio gimimo progai, gal net būsimai mamytei pasveikinti su naujo etapo pradžia ar Šv. Valentino proga savo antrajai puselei ir kitoms progoms) , tai jau radote! Ši minkštutė meškutė sužavės ne tik savo meilia išvaizda ir blakstienomis , bet ir visomis..

21.00€
Pardavėjas: WoodyMoodLT

Skaičiai ant medinių diskelių - tai žaidimas vaikams, kurį sudaro skaičiai nuo 1 iki 12 ir 5 matematiniai ženklai. Šis 17 diskelių rinkinys - puiki edukacinė dovana Jūsų mažyliui gimtadienio ar kita proga.Šis žaidimas - 100% natūralus gaminys. Jo sudėtyje ir įpakavime nenaudojamas plastikas ar kitos cheminės medžiagos. Savybės: # Medinių ..

25.00€
Pardavėjas: WoodyMoodLT

Skaičiai ant medinių diskelių - tai žaidimas vaikams, kurį sudaro skaičiai nuo 1 iki 20 ir 5 matematiniai ženklai. Šis 25 diskelių rinkinys - puiki edukacinė dovana Jūsų mažyliui gimtadienio ar kita proga.Šis žaidimas - 100% natūralus gaminys. Jo sudėtyje ir įpakavime nenaudojamas plastikas ar kitos cheminės medžiagos. Savybės: # Medinių ..

28.00€
Pardavėjas: WoodyMoodLT

Lietuviškų raidžių abėcėlė nuo A iki Ž su pasikartojančiomis A, E, Ė, I, L, M, S, T raidėmis, kad galėtumėte išmokyti savo mažuosius kuo daugiau žodžių.Rinkinį sudaro 40 medinių raidelių. Tai puiki edukacinė dovana Jūsų mažyliui gimtadienio ar kita proga.Šis žaidimas - 100% natūralus gaminys. Jo sudėtyje ir įpakavime nenaudojamas plastikas ar kitos..

15.00€
Pardavėjas: st-deco.com

Abėcėlės ir medinių raidelių rinkinys anglų kalba Rinkinį sudaro 26 kartoninės abėcėlės kortelės užapvalintais kraštais ir 80 medinių raidelių. Kiekvienoje kortelėje yra spalvota abėcėlės raidė, žodis su paryškinta raide ir iliustracija. Visose kortelėse yra panaudoti skirtingi žodžiai. Mokantis pat..

15.00€
Pardavėjas: st-deco.com

Abėcėlės ir medinių raidelių rinkinys lenkų kalba Rinkinį sudaro 32 kartoninės abėcėlės kortelės užapvalintais kraštais ir 80 medinių raidelių. Kiekvienoje kortelėje yra spalvota abėcėlės raidė, žodis su paryškinta raide ir iliustracija. Visose kortelėse yra panaudoti skirtingi žodžiai. Mokantis patogu n..

15.00€
Pardavėjas: st-deco.com

Abėcėlės ir medinių raidelių rinkinys lietuvių kalba Rinkinį sudaro 32 kartoninės abėcėlės kortelės užapvalintais kraštais ir 80 medinių raidelių. Kiekvienoje kortelėje yra spalvota abėcėlės raidė, žodis su paryškinta raide ir iliustracija. Visose kortelėse yra panaudoti skirtingi žodžiai. Mokantis patog..

19.00€
Pardavėjas: HandiArts

Rankų darbo Ančiukas - geriausias mažylių miego draugas. Tai smagus žaisliukas, kuris viduje šiugžda ir krebžda, nes pripildytas grikių lukštais. Su juo nesinori skirtis nei akimirkai. Visi mano kuriami žaislai yra rankų darbo, tad gali šiek tiek skirtis audinio spalva ar žaisliuko dydis. Ančiuką gausite supakuotą dovanų dėžutėje. Jeigu norite jį..

19.00€
Pardavėjas: HandiArts

Rankų darbo Ančiukas - geriausias mažylių miego draugas. Tai smagus žaisliukas, kuris viduje šiugžda ir krebžda, nes pripildytas grikių lukštais. Su juo nesinori skirtis nei akimirkai. Visi mano kuriami žaislai yra rankų darbo, tad gali šiek tiek skirtis audinio spalva ar žaisliuko dydis. Ančiuką gausite supakuotą dovanų dėžutėje. Jeigu nor..

19.00€
Pardavėjas: HandiArts

Rankų darbo Ančiukas - geriausias mažylių miego draugas. Tai smagus žaisliukas, kuris viduje šiugžda ir krebžda, nes pripildytas grikių lukštais. Su juo nesinori skirtis nei akimirkai. Visi mano kuriami žaislai yra rankų darbo, tad gali šiek tiek skirtis audinio spalva ar žaisliuko dydis. Ančiuką gausite supakuotą dovanų dėžutėje. Jeigu nor..

15.00€
Pardavėjas: st-deco.com

Atminties lavinimo žaidimas, kuriame reikia surasti 2 vienodus gyvūnus. Atrodo ši lengva užduotis nėra tokia jau lengva kai kiekvienam žaidėjui galima atversti tik po 2 korteles. Jei jos nesutampa, kortelės vėl užverčiamos. Norint šį žaidimą padaryti dar labiau unikalų ir išskirtinį, korteles galima nusispalvinti patiems. ..

30.00€
Pardavėjas: st-deco.com

Išmatavimai: 43*30*30 cm Gaminys pristatomas nesurinktas, tačiau labai nesudėtingai, pagal pridėtą instrukciją surinksite patys. Medžiaga: aukštos kokybės beržo fanera. PAGAMINTA LIETUVOJE..

25.00€
Pardavėjas: WoodyMoodLT

    Medinė piramidė - tai unikalus rankų darbo žaislas. Jis susideda iš 8 skirtingų medžių žiedų, sunertų ant medinio stovelio. Ant piramidės dugno sužymėti visų žiedų medienos pavadinimai, tad tiek Jūsų mažylis, tiek Jūs patys išmoksite pažinti medžius pagal jų žievę arba rieves. Žaislas skirtas lavinti vaikų vaizduotę ir motoriką. Tai p..

34.00€
Pardavėjas: WoodyMoodLT

Tiguba medinė piramidė - tai unikalus rankų darbo žaislas. Jis susideda iš 15 skirtingų medžių žiedų, sunertų ant medinių stovelių. Žaislas skirtas lavinti vaikų vaizduotę ir motoriką. Tai puiki dovana vaikams gimtadienio ar kita proga. Žaislo savybės: # Aukštis: 16 cm # Žiedų skersmuo: 3-16 cm  # Žiedų storis: apie 1.5 cm&..

22.00€
Pardavėjas: WoodyMoodLT

Medinis rankų darbo žaislas "Virvutė ir skylutė" pagamintas iš 10-ies skirtingų medinių žiedų ir virvutės su mediniu pagaliuku.Žaislas lavina vaikų kantrybę, dėmesio koncentraciją bei rankų ir akių koordinaciją.  Jis skirtas vaikų kasdienei veiklai paįvairinti, kad jie būtų užsiėmę ir laimingi.Tai puiki dovana Jūsų vaikučiui gimtadienio a..

20.00€
Pardavėjas: WoodyMoodLT

Medinis rankų darbo žaislas "Virvutė ir skylutė" pagamintas iš 10-ies medinių žiedų ir virvutės su mediniu pagaliuku.Žaislas lavina vaikų kantrybę, dėmesio koncentraciją bei rankų ir akių koordinaciją.  Jis skirtas vaikų kasdienei veiklai paįvairinti, kad jie būtų užsiėmę ir laimingi.Tai puiki dovana Jūsų vaikučiui gimtadienio ar kita pro..

380.00€
Pardavėjas: Pieštukės dirbtuvės

Autorinė lėlė "Karalaitė ant žirnio"Kas nežino garsaus danų rašytojo, pasaulinę šlovę ir populiarumą pelniusio pasakininko Hanso Kristiano Anderseno?!  Tai pasakų karalius, kurį atrandame vaikystėje ir įsimename visam gyvenimui... Ši įnoringa, ant žirnio neužmieganti karalaitė, tarsi atgyjus pasakos veikėja jūsų namuose. tik keliom sekund..

380.00€
Pardavėjas: Pieštukės dirbtuvės

Autorinė lėlė "Smuikininkas ant stogo""Smuikininkas ant stogo" laukia kol bus pakviestas į Jūsų namus. Jis pažada kasdiens jums džiuginti akis, o atidžiai ir ramiai stebint lėlę, savo galvoje išgirsit ir nuostabias smuiko melodijas...Aukštis: 49cmMedžiagos: viela, folija, polimerinis molis, tekstilė, vilnos karšinys, akriliniai dažai, pastelės, lip..

60.00€
Pardavėjas: ANOTHER DOLL

Ši fantastinė elfo lėlė bus puiki dovanos idėja jums ir jūsų artimiesiems!Lėlė turi gražias stiklines ugningas akis.Šis skudurinis fantazijos padaras yra vienintelis.Lėlės dydis yra 16 centimetrų.Lėlė gali stovėti, sėdėti, sulenkti rankas, judinti rankas ir kojas. Visi drabužiai nuimami.Lėlė apsirengusi švarku, kelnėmis, batais ir kepure. Kepurė ne..

8.00€
Pardavėjas: Saulėtekio žaisliukai

Baltasis nertas Ančiukas ieško naujų namų! Gal tai tu? Nerti žaisliukai tampa geriausiais mažųjų draugais ir lydi juos visur ir visada. :)Žaislas nertas iš sertifikuotais siūlais. Nuotraukoje matomos spalvos gali nežymiai skirtis dėl skirtingų įrenginių raiškos Soft toy White Duckling  – knitted in the Baltics by hand with love! Item specif..

7.00€
Pardavėjas: Saulėtekio žaisliukai

Baltasis Veršelis  Žaislas nertas iš sertifikuotais siūlais. Nuotraukoje matomos spalvos gali nežymiai skirtis dėl skirtingų įrenginių raiškos The white calf – knitted in the Baltics by hand with love! Item specifics Hand made by: Lidia Lotts Condition: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items..

8.00€
Pardavėjas: Saulėtekio žaisliukai

Baltoji Katytė   Žaislas nertas iš sertifikuotais siūlais. Nuotraukoje matomos spalvos gali nežymiai skirtis dėl skirtingų įrenginių raiškos Soft toy White Pussy – knitted in the Baltics by hand with love! Item specifics Hand made by: Lidia Lotts Condition: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade i..

25.00€
Pardavėjas: Saulėtekio žaisliukai

Baltoji Kiškutė   Nerta kiškutė ieško naujų namų! Gal tai tu? Nerti žaisliukai tampa geriausiais mažųjų draugais ir lydi juos visur ir visada. :)Žaislas nertas iš sertifikuotais siūlais. Nuotraukoje matomos spalvos gali nežymiai skirtis dėl skirtingų įrenginių raiškos Soft toy The Bunny – knitted in the Baltics by hand with love! It..

5.00€
Pardavėjas: Saulėtekio žaisliukai

Baltoji Kiškutė   Nerta kiškutė ieško naujų namų! Gal tai tu? Nerti žaisliukai tampa geriausiais mažųjų draugais ir lydi juos visur ir visada. :)Žaislas nertas iš sertifikuotais siūlais. Nuotraukoje matomos spalvos gali nežymiai skirtis dėl skirtingų įrenginių raiškos Soft toy The Bunny – knitted in the Baltics by hand with love! It..

59.00€
Pardavėjas: Bumerangai.lt

Grįžtančių bumerangų svaidymas yra aktyvus sportas bei įdomus laisvalaikio praleidimo būdas gamtoje. Taisyklingai išsviedę bumerangą, būsite sužavėti kaip jis ore dideliu lanku skrieja ir sugrįžta atgal. O įvaldę bumerango svaidymo techniką, galėsite jį grįžtantį net pagauti rankomis! • Tradicinės formos dvišakis medinis bumerangas. Taisykl..

69.00€
Pardavėjas: Bumerangai.lt

Grįžtančių bumerangų svaidymas yra aktyvus sportas bei įdomus laisvalaikio praleidimo būdas gamtoje. Taisyklingai išsviedę bumerangą, būsite sužavėti kaip jis ore dideliu lanku skrieja ir sugrįžta atgal. O įvaldę bumerango svaidymo techniką, galėsite jį grįžtantį net pagauti rankomis! • Tradicinės formos dvišakis medinis bumerangas. Taisykl..

49.00€
Pardavėjas: Bumerangai.lt

Grįžtančių bumerangų svaidymas yra aktyvus sportas bei įdomus laisvalaikio praleidimo būdas gamtoje. Taisyklingai išsviedę bumerangą, būsite sužavėti kaip jis ore dideliu lanku skrieja ir sugrįžta atgal. O įvaldę bumerango svaidymo techniką, galėsite jį grįžtantį net pagauti rankomis! • Tradicinės formos dvišakis medinis bumerangas. Taisykl..

49.00€
Pardavėjas: Bumerangai.lt

Grįžtančių bumerangų svaidymas yra aktyvus sportas bei įdomus laisvalaikio praleidimo būdas gamtoje. Taisyklingai išsviedę bumerangą, būsite sužavėti kaip jis ore dideliu lanku skrieja ir sugrįžta atgal. O įvaldę bumerango svaidymo techniką, galėsite jį grįžtantį net pagauti rankomis! • Tradicinės formos dvišakis medinis bumerangas. Taisykl..

59.00€
Pardavėjas: Bumerangai.lt

Grįžtančių bumerangų svaidymas yra aktyvus sportas bei įdomus laisvalaikio praleidimo būdas gamtoje. Taisyklingai išsviedę bumerangą, būsite sužavėti kaip jis ore dideliu lanku skrieja ir sugrįžta atgal. O įvaldę bumerango svaidymo techniką, galėsite jį grįžtantį net pagauti rankomis!..

49.00€
Pardavėjas: Bumerangai.lt

Grįžtančių bumerangų svaidymas yra aktyvus sportas bei įdomus laisvalaikio praleidimo būdas gamtoje. Taisyklingai išsviedę bumerangą, būsite sužavėti kaip jis ore dideliu lanku skrieja ir sugrįžta atgal. O įvaldę bumerango svaidymo techniką, galėsite jį grįžtantį net pagauti rankomis! • Tradicinės formos dvišakis medinis bumerangas. Taisykl..

Užsakymai (0)

Dėlionė - galvosūkis

12.00€
Pardavėjas: DMade

Medinė, unikalaus dizaino dėlionė - galvosūkis, 21x28.5 cm. 52 detalės..

Užsakymai (0)

Derliaus lėlė su kate

60.00€
Pardavėjas: ANOTHER DOLL

Viena iš dailės tekstilės senovinių lėlių bus puiki dovana kačių mylėtojams.Šis neįprastas lėlės vardas yra Adriana.Ji graži. Ji turi tamsius plaukus.Lėlė nemoka stovėti. Bet lėlė gali stovėti su parama.Adriana labai myli savo katę. Jis mažas ir mielas.Lėlė laiko katę.Lėlė apsirengusi senovine suknele su karoliukais ir su šortais. Ant kojų kelio ko..

290.00€
Pardavėjas: ANOTHER DOLL

Tai meno lėlė. Lėlė turi gražias mėlynas akis, ilgas blakstienas, plačius antakius ir rudus garbanotus plaukus su raudonu atspalviu.Lėlių drabužiai ir batai yra visiškai rankų darbo. Lėlė apsirengusi prabangia pilkai rausva suknele su gėlėmis. Po suknele yra subtilus pilkos spalvos tiulio sijonas, kurį galima nuimti. Lėlė turi plonas rausvas ombre ..

75.00€
Pardavėjas: ANOTHER DOLL

Miniatiūrinė lėlė kombinezone su geltonu zuikučiu yra labai subtili ir graži. Ši lėlė gali būti unikali dovana mergaitei, kuri myli lėles.Ši meno lėlė gali būti naudojama kaip vaikų darželio ar mergaitės kambario interjero dekoras. Tai meno lėlė. Lėlė turi ilgus garbanotus plaukus ir gražią galvos juostą.Lėlės dydis 23 centimetrai. Ji labai miela. ..

50.00€
Pardavėjas: ANOTHER DOLL

Ši blondinė puošianti rankų darbo lėlė yra labai miela ir gali būti puiki dovana suaugusiems ir vaikams. Tai meno lėlė.Lėlė turi gražias mėlynas akis ir šviesius plaukus. Lėlė nestovi, bet gali sėdėti ir judinti rankas bei kojas.Lėlę galima persirengti. Rinkinyje yra: graži medvilninė suknelė su paukščio paveiksliuku, pėdkelnės, kelnės iki kelių, k..

12.00€
Pardavėjas: Šoka siūlės

Rankų darbo natūralaus audinio maišelis dovanoms su Velykinėmis lauktuvėmis.Lininis maišelis - 25 cm. aukščio.Priedai - ranko darbo tulpytės ir medžiaginis zuikutis...

12.00€
Pardavėjas: Šoka siūlės

Rankų darbo natūralaus audinio maišelis dovanoms su Velykinėmis lauktuvėmis.Lininis maišelis - 25 cm. aukščio.Priedai - ranko darbo tulpytės ir medžiaginis zuikutis...

12.00€
Pardavėjas: Šoka siūlės

Rankų darbo natūralaus audinio maišelis dovanoms su Velykinėmis lauktuvėmis.Lininis maišelis - 25 cm. aukščio.Priedai - ranko darbo tulpytės ir medžiaginis zuikutis...

Užsakymai (0)

Dryžuotasis meškis

15.00€
Pardavėjas: Šoka siūlės

Minkštas rankų darbo žaislas pasiūtas ir natūralaus audinio.Originalus ir kūrybiškas žaislas, vertinantiems rankų darbą.Aukštis - 25 cm...

10.00€
Pardavėjas: Saulėtekio žaisliukai

Du žąsų Žaislas nertas iš sertifikuotais siūlais. Nuotraukoje matomos spalvos gali nežymiai skirtis dėl skirtingų įrenginių raiškos Soft toy Two cheerful goose – knitted in the Baltics by hand with love! Item specifics Hand made by: Lidia Lotts Condition: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). ..

60.00€
Pardavėjas: ANOTHER DOLL

Ši kieta ir ryški monstrų lėlė geltonais plaukais bus neįprasta dovana neįprastam asmeniui. Pagaminta viena kopija (OOAK lėlė). Jos stiklinės akys atrodo gyvos. Ji atrodo kaip mažas ir labai mielas ančiukas.Lėlės dydis yra 16 centimetrų.Lėlė gali stovėti, sėdėti, sulenkti rankas, judinti rankas ir kojas. Visus drabužius galima nuimti.Lėlė dėvi dryž..

75.00€
Pardavėjas: ANOTHER DOLL

Ši ąžuolo miniatiūrinė mažytė lėlė yra labai švelni ir graži. Ši lėlė gali būti unikali dovana jums ir jūsų artimiesiems. Tai OOAK meno lėlė. Lėlė turi trumpus plaukus su rausvu atspalviu ir didelėmis mėlynomis akimis.Lėlės dydis yra 23 centimetrai, neatsižvelgiant į ausis. Ji labai miela. Lėlę malonu laikyti rankose.Lėlė gali stovėti, judinti rank..

Užsakymai (0)

Ilgakojis meškinas

10.00€
Pardavėjas: Šoka siūlės

Minkštas rankų darbo žaislas, pagamintas iš natūralaus lino.Vienetinis, originalus žaislas - tikras vaikų žaidimų draugas.Skoningas ir kūrybiškas meškiukas, vertinantiems tikrumą, natūralumą.Aukštis - 37 cm...

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 477 (10 puslapių)