Diržai ir petnešos

Užsakymai (0)

Diržas

35.00€
Pardavėjas: Lilija Design

Odinis diržas, varstytas. Juodas. Ilgis 125 cm x 4 cm...

Užsakymai (0)

Diržas juodas odinis

33.00€
Pardavėjas: Shine In Rain

Juodas odinis diržas pasiūtas iš jaučo odos. Krašteliai dažyti.Diržo sagtis gali būti sendinto sidabro arba dūminio metalo spalvos. Žinutėje nurodykite pageidaujamą sagties spalvą.Diržo plotis - 4 cm.DydisS - 92 cm +/-2cmM - 97 cm +/-2cmL - 102 cm +/-2cmXL - 107 cm +/-2cmPamatuokite juosmenį ir dydį nurodykite žinutėje.Diržo dydį pritaikysime pagal..

Užsakymai (0)

Personalizuoti diržai

35.00€
Pardavėjas: Mantas Ališauskas individuali veikla

Personalizuotis diržų sagtys. Sagtys pagamintos iš žalvario arba vario..

23.00€
Pardavėjas: Juostos Jums

Suarti laukai. Laikoma, kad tai vienas seniausių Lietuvoje rastų raštų. Raštas yra skirtas apsaugoti nuo negandų, sutvarkyti gyvenimą ir leisti viskam susidėlioti ir tekėti tvarkingomis vagomis, į kurias žiūrint džiaugiasi širdis ir nejučiom į gyvenimą ateina pilnatvė. Sudėtis: Vilna; Ilgis: 1,6  m; Plotis: 4 cm ..

45.00€
Pardavėjas: Juostos Jums

Suarti laukai. Laikoma, kad tai vienas seniausių Lietuvoje rastų raštų. Raštas yra skirtas apsaugoti nuo negandų, sutvarkyti gyvenimą ir leisti viskam susidėlioti ir tekėti tvarkingomis vagomis, į kurias žiūrint džiaugiasi širdis ir nejučiom į gyvenimą ateina pilnatvė. Sudėtis: Vilna, baltas siūlas yra šiek tiek šiukštesnis, nes natūralus&nb..

60.00€
Pardavėjas: Juostos Jums

Juosta išausta pagal raštą, kuris buvo rastas Norvegijoje, Osenberg, nuskendusiame Vikingų laive IX a... Kadangi daug domiuosi to meto technikomis buvusiomis Lietuvos bei Latvijos teritorijoje, aš išaudžiau nesilaikydama radinio aprašymo, o atlikdama tai tuo būdu, kurį pasaulis vadina baltiškuoju vytinio audimo stiliumi. Trumpai, Norvegiška ju..

45.00€
Pardavėjas: Juostos Jums

Šviesos žaltys ne tik teikia gyvybingumą, stiprybę, išmintį, bet ir įpareigoja elgtis taip, kad šviesa aplink sklistų, kad nuo ištarto žodžio aplinkui esantiems šviesiau taptų, Žilvine, Žilvinėli, balta pieno puta, atplauki...  Juostas seniau dovanodavo. Tai tarsi tiltas, surišantis du skirtingus pasaulius į vieną visumą.Sudėtis: Vi..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)