Šviesiai rudas odinis portfelis/rankinė su diržu

Šviesiai rudas odinis portfelis/rankinė su diržu

140.00€
 • Pardavėjas: Diržas.lt
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: 10009
  Likutis 2

  Prekės aprašymas

  TRUMPAI APIE MUSMes esame nedidelis šeimos verslas, įsikūręs Vilniuje. Mūsų verslui jau daugiau nei 20 metų.  Gaminiai yra siūnami iš natūralios, lietuviškos odos. Oda, su kuria...

  Prekės aprašymas

  TRUMPAI APIE MUS

  Mes esame nedidelis šeimos verslas, įsikūręs Vilniuje. Mūsų verslui jau daugiau nei 20 metų.  Gaminiai yra siūnami iš natūralios, lietuviškos odos. Oda, su kuria dirbame yra dviejų tipų: crazy horse ir pull-up. Mūsų gaminiai yra minimalistinio, urbanistinio ar vintažinio stiliaus, o mes vadovaujames moto: ,,Kad tiktų ir patiktų!'.

  ODA

  Mūsų gaminių oda yra gana stora bei kieta. Šios kuprinės oda yra 'pul-up' apdirbimas. Tokio tipo oda pasižymi ryškiomis ir gyvybingomis spalvomis, oda turi blizgesio. Išgaunant 'pull-up' tipo odą ji yra dažoma, tuomet ištepama vašku bei aliejais. Ši oda yra gyva - su laiku, nešiojantis odai,  atsiranda įbrėžimai ar kitokios žymės, kurios daro kuprinę dar labiau ypatingą bei kuprinės spalva bei blizgesys tik dar labiau ryškėja.

  Dėl naturalių medžiagų atspalviai gali šiek tiek skirtis.

  YPATYBĖS

  Rankinę viduje sudaro du skyriai - vienas didesnis, kitas mažesnis, tiksiantis nešioti kompiuterį ar dokumentus. Išorėje yra dvi kišenėles - viena didesnė su užtrauktuku  (gale), o kita yra mažesnė (priekyje). 

  IŠMATAVIMAI

  Aukštis -  29 cm;

  Plotis - 41 cm;

  Gylis - 10 cm.