Prekiauti Kaziuko mugėje kviečiami amatininkai, kūrėjai, meistrai, ūkininkai ir kiti asmenys, prekiaujantys pačių sukurtais, nemasinės gamybos, tautodailės ir dailiųjų amatų dirbiniais, žemės ūkio ir maisto produktais bei kitais etninio materialiojo paveldo gaminiais, pagamintais iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis.

Prekeiviai, atitinkantys aukščiau nurodytas sąlygas, kviečiami pateikti paraiškas iki 2024 m. sausio 12 d. 

Ankstesnių mugių dalyviai paraiškas gali pateikti prisijungę prie savo paskyros >>, o dalyvaujantys pirmą kartą - susikūrę pardavėjo paskyrą >>


Atkreipiame dėmesį, kad į paraiškoje nurodytas pageidaujamas prekybos vietas bei jų kiekį bus atsižvelgta rengiant detalų prekybos vietų planą, tačiau mugės organizatorius, MB Meno mugėneįsipareigoja užtikrinti galimybės įsigyti visas pageidaujamas prekybos vietas. Mes siekiame sudaryti sąlygas, kad didžiausio patrauklumo sektoriuose, bent po vieną vietą gautų visi amatininkai, kuriantys išskirtinius dirbinius. Tad fotografijos su dirbiniais ir jų eksponavimu prekybos vietoje yra vienas iš svarbiausių kriterijų sudarant kviečiamųjų eiles.


PREKYBOS VIETŲ REZERVACIJA IR ĮSIGIJIMAS

Dalyviai, kurių paraiškos bus patvirtintos, apmokėti pasirinktas prekybos vietas galės prisijungę prie savo paskyros nuo 2024 m. sausio 30 d. 12 val.  

Atsižvelgiant į sausio 11 d. atliktos apklausos rezultatus, šiais metais bus taikoma nauja tvarka (rinkosi 65%), kai dalyviai, kurių paraiškos patvirtintos, prisijungę prie savo paskyros matys jiems organizatoriaus siūlomas - rezervuotas vietas, jas koreguoti ir / ar pasirinkti esančias laisvas. Rezervuotos vietos bus laikomos jūsų krepšeliuose ir nedings iki vasario 6 d., todėl ramiai ir be streso bus galima atlikti vietos dydžio ar kitas korekcijas bei mokėjimus.

Papildoma informacija:

  - Darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. tel.: +370 676 79910, +370 676 79912
  - El. paštu [email protected]


NUOLAIDOS IR KOMPENSACIJOS
Tik vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti išdavimą mokestis bus taikomas neįgaliųjų organizacijoms ir kitoms socialinės įstaigoms, prekiaujančioms savo narių pagamintais gaminiais Katedros a. (R sektorius) ir Vilniaus dailės akademijos, menų kolegijų ir meno mokyklų studentams bei moksleiviams prekiaujantiems savo pagamintais gaminiais Maironio g. (S sektorius).

Specialios, oranžinio sektoriaus kainos (36,30 Eur už prekybą 2 kv. m. plote; 72,60 Eur už prekybą 4 kv. m. plote; 108,90 Eur už prekybą 6 kv. m. plote ir t. t.) taikomos verbų rišėjoms prekiaujančioms pačių rištomis verbomis bei amatininkams demonstruojantiems tradicinius amatus mugės metu.

Laisvos formos prašymą su dirbinių ir / ar amato demonstravimo nuotraukomis siųskite el. paštu [email protected].

Pildoma informacija el. paštu [email protected]


PREKYBOS VIETŲ PLANAS IR KAINODARA