Juvelyrinio smulkumo nertas žaisliukas "Rudasis lokiukas"

Juvelyrinio smulkumo nertas žaisliukas "Rudasis lokiukas"

70.00€
Prekės kodas: 1032
 • Pardavėjas: SkaJa
 • Susisiekti su pardavėju
 • Likutis 1

  Prekės aprašymas

  Dydis ~4,5 cm.

  Prekės aprašymas

  Dydis ~4,5 cm.

  Tai rankų darbo unikali ir puiki dovanėlė mažyliui, kuris myli gyvūnėlius ir mėgsta savo žaisliukus nešiotis su savimi. Tėveliams nereikės baimintis, kad mažylis pames savo žaisliuką, nes jį saugiai galės prisegti prie kaklo grandinėlės ir visur neštis jį kartu (grandinėlė yra lituoto nerūdijančio plieno, todėl grandinėlė ne tik pati nesioksiduos kaip sidabras, bet ir bus tvaresnė, kad nenutrūktų nuo kaklo). Lokiuko rankytės, kojytės ir galvytė juda. 

  GAMYBOS PROCESAS: 
  Nors lokiuko dydis yra pakankamai mažas, bet jo gamyba netrumpa. Jis gimė per ~2,5 dienas. Gamybos procesas iš tiesų yra labai ilgas, nes susitelkiu į visas detales. Neriu pagal dydžio eskizą bandydama išlaikyti proporcijas, o kadangi siūlai yra pūkuoti, tai ir išsiskaičiuoti akyčių neišina su tokiu smulkumu. (Todėl kiekvienas nertas meškutis gaunasi vienintelis ir nepakartojamas). Nemažas iššūkis tenka ne tik akims, bet ir rankoms, nes reikia nunerti po 2 vienodas (kiek tai įmanoma padaryti) rankyčių ir kojyčių poras. Vėliau meilaus snukučio formavimas ir didžiulis darbas - surinkimas išlaikant aukščius, atstumus ir pan. Na o pabaigai, žinoma galutinio vaizdo išgavimas, patonavimas ir tonų užtvirtinimas (kad nenusiplautų tonavimas, jei žaisliukas sudrėks). Tekstiliniai dažai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl jie nėra nuodingi. 

  Taigi, viso šio ilgo proceso rezultatas matomas nuotraukose, tačiau, užtikrinu - gyvai jis dar gražesnis ir žavesnis.  

  SUDĖTIS:
  Mochero siūlai, siuvimo siūlas, sintetinis kamšalas, medžiaginė juostelė, plastiko karoliukai ir tekstiliniai dažai.

  Užsakymo patvirtinimas

  Atlikus apmokėjimą jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.


  Užsakymo paruošimas siuntimui ir pristatymas

  Craftson.lt e-prekyvietėje savo gaminius pardavinėja skirtingi autoriai ir gamintojai iš skirtingų e-parduotuvių.

  Jeigu jūsų prekių krepšelį sudaro prekės įsigytos iš skirtingų parduotuvių:

  • Gali skirtis užsakymų paruošimo siuntimui laikas. Jeigu gaminys yra sandėlyje – įprastai tai užtrunka iki 2–3 darbo dienų, jeigu kuriama pagal individualų užsakymą. Tikslesnė informacija skelbiama pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.
  • Užsakytos prekės jus gali jus pasiekti skirtingu laiku ir skirtingais pristatymo būdais. Siuntos pristatymo terminas ir būdas (per paštomatą, kurjerį ar pardavėjo nurodyti adresu) yra skelbiamas pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.


  Lengvo ir malonaus apsipirkimo!

  Craftson.lt