Nepriklausomi kūrėjai

120.00€

Miniatiura “Juoda katė” -aliejus, drobe, 10x15(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), 2023Originalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechun..

8.00€

Vaikiški kūrybiniai kalėdiniai rinkiniai su Dideliais žaisliukais - leiskite lavinti kūrybingumą net ir patiems mažiausiems. Dideli žaisliukai, skirti patiems mažiausiems kad būtų patogu nuspalvinti ir sukurti savo kalėdinius žaisliukus.Rinkinio savybės:Žaisliuko dydis 14-16 cm aukščio (priklausomai nuo formos), tai dvigubai didesni žaisliukai skir..

10.00€

Kūrybinis rinkinys vaikams Susikurk savo Sniego Senį, su kuriuo galima sukurti 3 skirtingus sniego senių personažus. Šis rinkinys gali būti puikus užsiėmimas visai šeimai šventiniu laikotarpiu.Rinkinio savybės:Rinkinyje 3vnt skirtingų dydžių sniego senių.Visos figūros sniego seniams dekoruoti: skirtingos akys, nosys, burnos, kepurės, sagos ir net a..

10.00€

Kūrybinis rinkinys vaikams "Susikurk Kalėdų senį" yra puikus būdas suteikti vaikams galimybę kurti ir išreikšti savo kūrybiškumą.Rinkinio savybės:Kūrybiškumas: Vaikai galės išreikšti savo fantaziją ir kūrybiškumą dekoruodami šį Kalėdų senį pagal savo norus. Reikės dažų ir fantazijos :)Matmenys: Kalėdų senio matmenys 48 cm x 28 cm.Supakavimas: Jei n..

15.00€

Kūrybinis rinkinys vaikams Kalėdų namelis - linksma ir šventinė dovana, kuri žadina vaikų kūrybiškumą.Sukurkite iki trijų unikalių Kalėdų namelių dekoracijų su vienu rinkiniu.Visos dekoracijos matmenys yra 48 cm x 28 cm, tad bus pakankamai vietos vaikų fantazijai pasireikšti.Jūsų vaikai galės išreikšti save, dažydami ir dekoruodami namelius savo un..

6.00€

Kalėdinių žaisliukų rinkinys mažiesiems - sudaro 3 vienetai žaisliukų.  Žaisliuko dydis 12cm.Žaisliukai didesni nei standartinio dydžio kad mažiesiems būtų patogiau dekoruoti, pvz. nuspalvinti.Papildomai galite pasirinkti: 10 vnt. flomaterių arba 10 vnt. pieštukų rinkinį.Esamoje prekėje kaina nurodyta už 3 vnt. žaisliukų be papildomų priemonių..

1.00€

Kalėdiniai žaisliukai dekoravimui - galima rinktis po 1 vnt..Dydis: Žaisliukų dydis 6,5-9,5 cm.Skirti dekoruoti, puošti aplinką. Mėgstami vaikų. Medinius Kalėdinius žaisliukus galima nuspalvinti ir taip padaryti asmeninę dekoraciją ar dovanėlę artimam žmogui.Jei norite užsakyti didesnį kiekį, galime pagaminti Jums reikalingų išmatavimų, pavyzdžiui ..

10.00€

Kalėdinis kūrybinis rinkinys "Pasidaryk savo eglutę" yra kūrybinis dovanų komplektas, kuris leis vaikams išreikšti savo kūrybiškumą ir sukurti unikalią Kalėdų eglutę. Šis rinkinys tampa puikia pramoga šventiniu metu ir puikiai tinka šeimos užsiėmimui.Rinkinį sudaro:Dvi eglės: Iš rinkinio galėsite sukurti dvi eglutes.Sustatytos eglutės matmenys: auk..

13.00€

Žaismingas Kalėdinių žaisliukų rinkinys vaikams komplekte yra 4 vienetai dviejų sluoksnių žaisliukai, kurio viršutinis sluoksnis nepriklijuotas (klijai nepridedami). Patys žaisliukai didesni nei standartinio dydžio.Vaikai galės dekoruoti pageidaujomis spalvomis. Viršutinį sluoksnį po dekoravimo priklijuos.Galutinis vaizdas matomas spalvotuose pavyd..

8.50€

Kalėdinių Žaisliukų rinkinys spalvinimui su kreidutėmis yra tobula šventinė veikla ir dovana, kuria galite pasiruošti Kalėdų sezonui. Šis rinkinys suteikia jums daugybę galimybių:4 arba 8 dideli kalėdiniai žaisliukai: Rinkinyje rasite 4-8 didelius (nenuspalvintus) Kalėdinius žaisliukus, kurių dydis svyruoja nuo 12,5 iki 13,8 cm, priklausomai nuo fo..

10.50€

Kalėdinis kūrybinis rinkinys vaikams su dažais - tai puikus būdas pradėti šventinį sezoną su šeima ir vaikais. Šis rinkinys suteikia galimybę kurti unikalius Kalėdinius žaisliukus, dekoruoti juos spalvinga akvarele ir palikti kiekvienam šventiniam žaisliukui šventinį pėdsaką.Rinkinyje rasite:10 Kalėdinių žaisliukų: Šie žaisliukai turi skirtingas fo..

11.50€

Artėjant Kalėdoms ieškote šventinio užimtumo? Kūrybinis kalėdinis rinkinys vaikams yra tobulas šventinis užsiėmimas, kuri suteiks jūsų vaikui galimybę išreikšti savo kūrybiškumą ir sukurti unikalias šventines puošmenas, kuriomis galėsite puošti savo šeimos kalėdinę eglutę.Pagrindinės savybės:6 Žaisliukai: rinkinį sudaro šeši 12,5 cm aukščio žaisliu..

12.00€

Pakankamai didelis saldainių ir dovanų namelis vaikams skirtas džiuginti vaikus švenčių proga. Mėgiamą dovaną dovanoti darželių grupių vaikams.Dovanų namelis siunčiamas nesurinktas, visos detalės pridedamos komplekte.Viskas prasideda nuo kūrybinio proceso, nes visas detales reikia nudažyti patiems, dalį jų reikia priklijuoti.Namelio viena stogo pus..

12.00€

Kalėdų saldainių dėžutė namelis yra puiki kalėdinė dovana vaikams ar kolektyvo darbuotojų  vaikams. Ši dėžutė yra ne tik saldainiams, bet ir kūrybiškai žaidimams skirta Kalėdinė dovanėlė.Produkto savybės:Galimybė graviruoti vardus: Galite pasirinkti dėžutę su graviruojamu vaikų ar grupės vardu, suteikdami jai ypatingumo.Nustebinkite vaikus: Ta..

7.50€

Kalėdinis rinkinys vaikams "Pasidaryk pats" yra tobula šventinė veikla ir dovana, kuri leidžia vaikams išreikšti savo kūrybiškumą ir sukurti unikalią kalėdinę dekoraciją.Rinkinio savybės:4 Skirtingos kalėdinės detalės: Rinkinyje rasite 4 skirtingas kalėdines detales, kurias vaikai gali nuspalvinti savo mėgstamomis spalvomis ir puošti jomis Kalėdų e..

9.00€

Kalėdų eglutės žaisliukų rinkinys + spalvoti pieštukai tai puiki dovana vaikams. Kas gali būti smagiau nei pačiam dekoruoti Kalėdinius žaisliukus ir jais puošti eglutę ar namus. O gal savo nuspalvintas žaisliukas bus puikus meilės įrodymas dovanojant jį artimiesiems?Rinkinio savybės:8 arba 13 Medinių kalėdinių žaisliukų: Rinkinyje rasite 8 arba 13 ..

120.00€

Miniatiūra "Vokiečių aviganis" - aliejus, drobe, 10x15(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), Vilnius, 2021Originalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechun..

120.00€

Miniatiūra "Juodas miniatiūrinis šnauceris" - aliejus, drobe, 10x15(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), Vilnius, 2021Originalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechun..

120.00€

Miniatiūra "Berno zenenhundas" - aliejus, drobe, 10x10(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), Vilnius, 2021Originalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechun..

120.00€

Miniatiūra "Papiljonas" - aliejus, drobe, 10x10(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), Vilnius, 2021Originalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechun..

120.00€

Miniatiūra "Balta čihuahua" - aliejus, drobe, 10x10(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), Vilnius, 2021Originalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechun..

120.00€

Miniatiūra "Juodasis labradoras" - aliejus, drobe, 10x10(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), Vilnius, 2021Originalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechun..

120.00€

Miniatiura "Žaliaakis" - aliejus, drobe, 10x15(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), Vilnius, 2021Originalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechun..

950.00€

NATIURMORTAS «Ramunėlės» - aliejius, drobe, 30х40(cm), autore: Tatjana Cechun, 2023,VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.https://taplink.cc/chechunTikriausiai esu vienintelė moteris pasaulyje, kuriai nepatinka, kai jai dovanoja parduotuvėje pirktas gėles. Man daug vertingiau, kai žmogus pats man renka puokštę. Man..

11.00€

Kalėdinis dovanų rinkinys vaikams dekoravimui yra puikus būdas praleisti šventes su vaikais ir įtraukti juos į kūrybinį procesą. Šis rinkinys suteiks galimybę vaikams dekoruoti ir kurti Kalėdinius žaisliukus, kurie puikiai tiks kaip papuošalai jūsų šventinei eglutei arba šeimos dekoracijoms.Rinkinyje rasite:4 dviejų sluoksnių žaisliukai: 13-13,5 cm..

14.00€

Kalėdinis rinkinys vaikams Kalėdų namelis yra tobula šventinė veikla ir dovana, kuria galite pasiruošti Kalėdų sezonui.Rinkinio savybės:Sustatytos dekoracijos matmenys ~ 20 x 20 cmKomplekte - 12 spalvų akriliniai dažai ir 2 teptukaiPaklijuoti reikės šiek tiek klijų (komplekte nepridedama).Supkauota dėžutėje, todėl rinkinys puikiai tinka kaip šventi..

8.00€

Kalėdinių žaisliukų rinkinys. Dvi dėžutėsMediniai dekoruoti eglutės žaisliukai. Pristatymas LP paštu, paštomatais 1-3 darbo dienos...

(0)
Užsakymai (0)

Kalėdų rinkinys

23.00€

Kalėdinių žaisliukų rinkinys ir žvakidės.Besmegenio aukštis 15cm, žvakidės 13x5.5cm ir 10x3.5cm. Galima naudoti iš abiejų pusių. Įsistato žvakutės tabletės ir ilgos žvakės. Besmegenio sudėtis: 20 % medvilnė, 80  % poliesteris. Viduje sintapono kamšalas. Žvakidės ir žaisliukai mediniai. Kaina su siuntimo išlaidomisPristatyma..

15.00€

Betoninis padėklas puikiai tiks žvakėms, muilui, papuošalams ar net augalų vazonams. Kiekvienas padėklas yra rankų darbo ir niekada nebus toks pats...

16.00€

Rankų darbo žvakė grūdinto stiklo 200ml indelyje su storu dugnu ir mediniu dangteliu. Pagaminta iš 80% bičių vaško ir 20% kokoso vaško, kvepianti, naudoti tik aukštos kokybės natūralūs eteriniai aliejai, 100% medvilnės dagtis.Pirkdami nurodykite, kokių kvapų žvakės pageidaujate:- Litsea Citrata- Pinus Silvestris- Abies Sibirica..

(0)
Užsakymai (0)

Indelis kempinėlėi

12.00€

.Žuvytė- indelis kempinėlei laikyti Jūsų kempinėlė visada turės savo vietą...

25.00€

Ši lėlytė yra pasipuošusi suknele nerta iš smulkučių stiklo karoliukų - biserio. Damutės rankoje yra pakabukas dailus rankinukas. Papuošalui sukurti naudotos sidabruotos ir sidabro spalvos detalės.Ypač tvirta ir kokybiška nerūdyjančio plieno grandinėlėGalva - juodas akmuoGrandinėlės ilgis ~80 cmPakabuko aukštis ~11 cmNurodykite į kurį LPexpress paš..

(0)
Užsakymai (0)

Kambaro veltinukai-1

79.00€

Nuvelta iš natūralios vilnos, rankų darbo veltinukai. Pėda ir viršus veliami atskirai ir sujungti. Todėl pėda yra storo veltinio, o viršus plonesnis ir minkštas.. Pats gaminys yra lengvas ir patogus dėvėti, nes gerai laikosi ant pėdos. Prisiūtas gumos padas,..

(0)
Užsakymai (0)

Kambaro veltinukai

75.00€

Nuvelta iš natūralios vilnos, rankų darbo veltinukai. Pėda ir viršus veliami atskirai ir sujungti. Todėl pėda yra storo veltinio, o viršus plonesnis ir minkštas.. Pats gaminys yra lengvas ir patogus dėvėti, nes gerai laikosi ant pėdos. Prisiūtas gumos padas,..

22.00€

Riešinės ir šalikas. Minkštas, malonus prie kūno rinkinys. Šalikas užsisega sagutėmis, galima nešioti ir po apačia ir ant viršaus. Spalva pereinanti nuo pieno baltumo iki kreminės rusvos. Šaliko išmatavimai: Ilgis 68cm, plotis 13cm. Riešinės universalios. Sudėtis: 75% merino vilna, 25% poliamidas...

(0)
Užsakymai (0)

Sagės medinės

6.00€

Medinės sagės ir vaikams ir suaugusiems. Tinka į megztinius, kepures, susegti šalikus. Taip pat ir plaukams segti.Sagyčių aukštis 7 - 8,5cm.Kaina su siuntimo išlaidomis.A -  šuo, B -  delfinas, D - vėžliukas, E - arkliukas, F - katinas ilgas, G - katinas riesta uodega..

35.00€

Balto gintaro auskarai su sidabru Dovana mamai Kalėdinė dovana jai.Dailūs iki 3 cm ilgio. Visos dalys sidabras 925. Patikimas užsegimas. ..

60.00€

Dovana jai Kalėdinė dovana jai Gintarinis papuošalų rinkinys Rankų darbo papuošalas Graži dovana bet kokia proga. Šis rankų darbo rinkinys padarytas iš paauksuoto sidabro 925. Komplektą sudaro auskarai ir pakabukas. Dovanų įdėsime aukso spalvos grandinėlę...

(0)
Užsakymai (0)

Taupyklės vaikams

8.00€

Medinės dekoruotos taupyklės vaikams.10x10.5x6cm. Atsidaro apačioje. Dekoruotos abi pusės.A - su fėjaB - su klounu..

5.00€

Knygų skirtukai mediniai, raižyti. 14x3 cm.Spalvos: Smėlio, bordo į rudumą, tamsiai ruda su žuvytėmis, tamsiai ruda su ornamentu...

(0)
Užsakymai (0)

Pirkinių krepšys

7.00€

Natūralios medvilnės nertas krepšys pirkiniams. Talpus, patogu nešiotis rankinėje.Išmatavimai neištempus 62x40 cm. Tempiasi iki maždaug 74cm į ilgį ir plotį. Sudėtis: medvilnė. Skalbti rankomis.Pristatymas LP paštu, paštomatais 1-3 darbo dienos...

7.00€

Skirtukai knygoms mediniai, dekoruoti, 15x5 cm. Afrikos motyvais, klasikiniai. Dekoruotos abi pusės.A - Afrikos moteris, B - Afrikos motyvai, C - kavinė žalia juostele, D - kavinė taškuota juostele. E - aguonos pumpuras, F - Eifelio bokštas, G - vyno butelis.Pristatymas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Auskarai

8.00€

Išmatavimai abiejų 5x2.5 cm.Pagaminta iš polimerinio molio, lengvi. Užsisega prie ausies. A - pynės, B - ornamentai.Siuntimas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Auskarai

8.00€

Išmatavimai abiejų 5x2.5 cm.Pagaminta iš polimerinio molio, lengvi. Užsisega prie ausies. A - pynės, B - ornamentai.Siuntimas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Auskarai

8.00€

Išmatavimai abiejų 5x2.5 cm.Pagaminta iš polimerinio molio, lengvi. Užsisega prie ausies. A - pynės. B -  ornamentas.Siuntimas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Auskarai

10.00€

Išmatavimai: balti aukso/rožės 5.5x4 cm, pilki ružavos/baltos gėlės 6x3 cm, pieno baltumo geltonos gėlės 4.5x3 cm.Pagaminta iš polimerinio molio, lengvi. Užsisega prie ausiesSiuntimas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Auskarai

5.00€

1.5x1.6 cmPagaminta iš polimerinio molio, lengvi. Užsisega prie ausiesSiuntimas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Auskarai

10.00€

Išmatavimai: žalių 5x2 cm., violetinių 4.5x2 cm.Pagaminta iš polimerinio molio, lengvi. Užsisega prie ausiesSiuntimas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Panda

50.00€

Natūralios vilnos, rankų darbo šlepetės. Prisiūtas gumos padas. Galiu nuvelti bet kokio dydžio ir spalvos, pagal jūsų užsakymą...

50.00€

Natūralios vilnos, rankų darbo šlepetės. Padas padengtas lateksu. Galiu nuvelti bet kokio dydžio ir spalvos, pagal jūsų užsakymą...

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 972 (20 puslapių)