Nepriklausomi kūrėjai

8.00€

Padėkliukai po puodeliais. Puiki dovana Jai ir Jam. Skersmuo 10 cm, du vnt.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Tai ne brokas. Gaminiui tai suteikia originalumo ir išskirtinumo...

(0)
Užsakymai (0)

Stovas telefonui

6.00€

Stovai telefonui. Naudingas daiktas ir puiki dovana Jai arba Jam. Apvalaus skersmuo 8cm, pailgo išmatavimai 10x6 cm.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Tai ne brokas. Gaminiui ta..

(0)
Užsakymai (0)

Servetėlių stovelis

19.00€ 22.00€

Servetėlių laikiklis pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir tvirto žalvario. Sukurtas pridėti tiek stiliaus, tiek funkcionalumo jūsų stalui. Šis stovelis ne tik tvarkingai laiko Jūsų servetėles, jį taip pat galima panaudoti kaip kavos filtrų laikiklį.Aplankykite mūsų sveitainę!!!   www.azuolinis.lt..

5.00€

Padėkliukas, lėkštelė smulkmenoms. Baltos ir juodos spalvos. Išmatavimai 10.5x11cm.. Tinka papuošalams, raktams, riešutams.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Tai ne brokas. Gaminiui tai suteiki..

5.00€

Padėkliukas, lėkštelė smulkmenoms. Baltos ir juodos spalvos. Išmatavimai 10.5x11cm.. Tinka papuošalams, raktams, riešutams.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Tai ne brokas. Gaminiui tai suteiki..

7.00€

Padėkliukas, lėkštelė smulkmenoms. Pilkai baltos spalvos. Ilgis 24cm, plotis 8cm. Tinka papuošalams, raktams, saldainiams.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Gaminiui tai suteikia originalumo ir..

7.00€

Padėkiukas, lėkštelė smulkmenoms. Juodos spalvos. Ilgis 24cm, plotis 8cm. Tinka papuošalams, raktams, saldainiams.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Tai ne brokas. Gaminiui tai suteikia origina..

7.00€

Padėkiukas, lėkštelė smulkmenoms. Baltos spalvos. Ilgis 19cm, plotis 10cm. Tinka papuošalams, raktams, saldainiams.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Gaminiui tai suteikia origi..

(0)
Užsakymai (0)

Indas smulkmenoms

10.00€

Indas iš gipso smulkmenoms, papuošalams, sagoms, vonios reikmenims. Baltai rusvos spalvos. Aukštis 10cm, skersmuo 8cm.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Gaminiui tai suteikia or..

(0)
Užsakymai (0)

Indas smulkmenoms

10.00€

Indas iš gipso smulkmenoms, papuošalams, sagoms, vonios reikmenims. Baltai rusvos spalvos. Aukštis 10cm, skersmuo 7cm.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Gaminiui tai suteikia or..

(0)
Užsakymai (0)

Žvakidės juodos

8.00€

Žvakidės iš gipso juodos spalvos. 2 vnt. Skersmuo 7 cm. Parduodama be žvakučių/tablečių. Tinka ir aukštesnėms žvakėms.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Tai ne brokas. Gaminiui tai suteikia ori..

8.00€

Žvakidė ir padėkliukas iš gipso juodos spalvos. Žvakidės skersmuo 7 cm, padėklo 11cm. Parduodama be žvakučių/tablečių. Tinka ir aukštesnėms žvakėms.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso d..

(0)
Užsakymai (0)

Žvakidės baltos

8.00€

Žvakidės iš gipso baltos spalvos. 2 vnt. Skersmuo 8 cm. Parduodama be žvakučių/tablečių. Tinka ir aukštesnėms žvakėms.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso dalis. Tai ne brokas. Gaminiui ..

425.00€ 444.00€

Vaikiškas reguliuojamo aukščio komplektas idealus pasirinkimas greitai augantiems vaikams, tad komplektas galės augti kartu su mažyliu. Aukštis lengvai keičiamas, todėl tiks vaikams nuo mažumės iki mokyklinio amžiaus.Komplektą sudaro:Staliukas 60 x 60 cm, aukštis reguliuojamas nuo 42 iki 61 cm.Dvi kėdutės kurių sėdimosios aukštis gali būti reguliuo..

8.00€

Žvakidė ir padėkliukas iš gipso baltos spalvos, puošta aukso spalvos folija. Žvakidės skersmuo 8 cm, padėklo 11cm. Parduodama be žvakučių/tablečių. Tinka ir aukštesnėms žvakėms. Taip pat gali būti naudojama kaip dėklai smulkmenoms, papuošalams.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekv..

49.00€ 54.00€

Pristatome mūsų prabangią drabužių pakabą, skleidžiančią eleganciją ir išskirtinumą. Sumanymas turėti tokį gaminį savo kataloge kilo galvojant apie proginių drabužių nuotraukas fotosesijų metu. Pakaba, kuri ne tik preciziškai organizuoja jūsų šventinius drabužius, bet ir prideda išskirtinumo jūsų nuotraukoms.Ji pagamintą iš aukštos kokybės ąžuolo m..

8.00€

Žvakidė ir padėkliukas iš gipso juodos spalvos, puošta aukso spalvos folija. Žvakidės skersmuo 8 cm, padėklo 11cm. Parduodama be žvakučių/tablečių. Tinka ir aukštesnėms žvakėms. Taip pat gali būti naudojama kaip dėklai smulkmenoms.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas..

12.00€

Žvakidė ir padėkliukas iš gipso baltos spalvos, puošta aukso spalvos folija. Žvakidės skersmuo 8 cm, padėklas 16x11cm. Parduodama be žvakučių/tablečių. Tinka ir aukštesnėms žvakėms. Taip pat gali būti naudojama kaip dėklai smulkmenoms, padėkliukas papuošalams.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos tik paštomataisGipsas - natūralus, aplinkai draugiškas p..

25.00€

Gipso indelių komplektas su padėklu. Padėklo skersmuo 16cm, dėžutė 10x7cm, aukštis 4cm, bokštas žiedams aukštis 11cm, vaza-indas kosmetikos teptukams,Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos, tik paštomataisGipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės, natūralaus gamybos proceso..

(0)
Užsakymai (0)

Ąžuolinė kėdė

145.00€ 165.00€

Patirkite mūsų kėdės iš kietmedžio gamtos eleganciją ir patvarumą. Pagaminta iš aukštos kokybės ąžuolo medienos, ši kėdė išskiria patogumu ir jungia klasikinį dizainą su ilgaamžišku kokybės jausmu. Natūralūs raštai ir tvirta konstrukcija atspindi ąžuolo grožį ir stiprumą.Nesvarbu, ar naudojamas kaip išskirtinis akcentas jūsų val..

25.00€ 28.00€

Išskirtinio dizaino magnetinis batų šaukštas papuoš Jūsų prieškambarį. Pagamintas iš natūralios bukmedžio medienos, todėl suteiks namams jaukumo vos peržengus jų slenkstį.Žinome kaip sunku priderinti spalvą prie namų interjero, norėdami palengvinti šią užduotį beicuojame – lakuojame trimis skirtingomis spalvomis. Užsakydami šią prekę gausite b..

25.00€ 28.00€

Išskirtinio dizaino magnetinis batų šaukštas papuoš Jūsų prieškambarį. Pagamintas iš natūralios bukmedžio medienos, todėl suteiks namams jaukumo vos peržengus jų slenkstį.Žinome kaip sunku priderinti spalvą prie namų interjero, norėdami palengvinti šią užduotį beicuojame – lakuojame trimis skirtingomis spalvomis. Užsakydami šią prekę gausite b..

20.00€

Indelių komplektas kosmetikai, papuošalams, kvapams, žvakėms...ir viskam. Pagaminta iš gipso.Padėkliukas 16cmx11cm, indelio skersmuo 8 cm, skersmuo 8cm, statulėlė/indelis 10x6,5 cm.Prekių siuntimas 1-3 darbo dienos paštomatais.Gipsas - natūralus, aplinkai draugiškas produktas. Kiekvienas daiktas pagamintas rankomis, todėl oro "burbuliukai", akutės,..

54.00€

Modernaus stiliaus, prabangi drabužių kabykla pagaminta iš natūralios medienos ir tvirto aliuminio. Tinkama naudoti prieškambario, vonios ir kitose patalpose. Penki patogios formos kabliukai leis tvarkingai sukabinti drabužius, rankšliuosčius, rankines ir kitus daiktus. Riešuto medienos ir poliruoto aukso spalvų kombinacija Jūsų namams suteiks prab..

25.00€ 28.00€

Išskirtinio dizaino, rankų darbo, magnetinis batų šaukštas papuoš Jūsų prieškambarį.  Pagamintas iš natūralios bukmedžio medienos, todėl suteiks namams jaukumo vos peržengus jų slenkstį.Šaukštas suprojektuotas taip, kad butų ne tik patogu apsiauti batus, bet ir laikyti kol bus nenaudojamas. Tad jis visad kabos Jums patogiausioje ir gerai matom..

54.00€

Unikalios kiaušinio formos lentelė šventinio stalo dekoravimui padarys Jūsų šventę dar jaukesnią ir įsimintinesnę.Dvidešimt keturios išpjovos frezuotos taip, kad kiaušiniai būtų apsaugoti nuo lietimosi vienas į kitą ir galimo sudužimo. Keleta kartų šlifuotas ir padengtas linų sėmenų aliejumi. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugo ją nuo drėgmės ..

28.00€

Natūralios medienos kiaušinių dėklas. Puikiai tinka laikyti net ir šviežius naminių vištų kiaušinius. Puikiai tiks pakeisti šaldytuvuose esančius plastikinius dėklus. Dvylika išpjovų frezuotos taip, kad kiaušiniai būtų apsaugoti nuo lietimosi vienas į kitą ir galimo sudužimo. Keleta kartų šlifuotas ir galiausiai padengtas linų sėmenų aliejumi...

2,000.00€

Aguonos - aliejus, drobė, 45x60(cm) - (17,8x23,6”), dailininkė: Tatjana Cechun, 2022, Vilnius.Prieš keletą metų man kilo mintis „mažosios olandiškos“ tapybos idėją sujungti su šiuolaikiniu realizmu. Įdėmiai įsižiūrėjus matosi, kad kiekviena drobės dalis užpildyta informacija, peizažas fone, gausybė vaisių, kurie sunoksta skirtingu laiku – tai būdin..

16.00€

Aukštis 27cm,plotis 26cm rankenos 115cm. Smėlio, gelsva spalva. Nesitampo, neblunka. Nerta iš sintetinės virvelės. Galima skalbti rankomis.Siuntimas 1-3 darbo dienos...

23.00€

Aukštis 34cm,plotis 32cm rankenos 73x2cm. Nesitampo, neblunka. Nerta iš medvilnės virvelės. Galima skalbti rankomis.Siuntimas 1-3 darbo dienos...

(0)
Užsakymai (0)

Rankinė nerta

23.00€

Žydros spalvos rankinė, nerta iš sintetinės virvelės. Rankenos medinės, dugnas eko odos. Nesitampo, neblunka, galima skalbti rankomis.Aukštis 19cm, plotis 27cm, rankenos skersmuo 14cm, dugnas 23x12cm.Siuntimas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Rankinė nerta

23.00€

Šviesiai pilkos spalvos rankinė, nerta iš sintetinės virvelės. Rankenos medinės, dugnas eko odos. Nesitampo, neblunka, galima skalbti rankomis.Aukštis 19cm, plotis 27cm, rankenos skersmuo 14cm, dugnas 23x12cm.Siuntimas 1-3 darbo dienos..

(0)
Užsakymai (0)

Miniatiūra "Irisai"

150.00€

Miniatiūra „Irisai“ - aliejus, drobė, 10x15(cm), dailininkė: Tatjana Cechun, 2024 m., VilniusPainting from the series of works “Still Life with Flowers”. Painted on canvas with oil paints of the professional "Master Class" series from the Nevskaya Palitra factory. Framed in Italian plastic. At the back there is a special device (hanger) for hanging..

150.00€

Painting from the series of works “Still Life with Flowers”. Painted on canvas with oil paints of the professional "Master Class" series from the Nevskaya Palitra factory. Framed in Italian plastic. At the back there is a special device (hanger) for hanging on the wall. The only and original author's painting.Miniature “Sunflowers” - oil, canvas, 1..

150.00€

Miniatiūra „Berno zenenhundas“ - aliejus, drobė, 10x15(cm), dailininkė: Tatjana Cechun, 2024, Vilnius (Lietuva, ES).Miniatiūra iš darbų serijos „Šunų portretai miniatiūroje“. Pagaminta ant drobės su profesionalios serijos „Meistriškumo klasė“ aliejiniais dažais iš gamyklos „Nevskaja palitra“. Įrėmintas iš itališko plastiko. Už specialaus įtaiso (pa..

23.00€

Aukštis 34cm,plotis 32cm rankenos 70cm. Geltona spalva. Nesitampo, neblunka. Nerta iš medvilnės virvelės. Galima skalbti rankomisSiuntimas 1-3 darbo dienos...

23.00€

Aukštis 29cm,plotis 37cm rankenos 75cm,dugnas 32x8cm. Pieno baltumo spalva. Nesitampo, neblunka. Nerta iš sintetinės virvelės, eko odos dugnas. Tinka pirkiniams, paplūdimiui.Siuntimas 1-3 darbo dienos...

23.00€

Aukštis 29cm,plotis 37cm rankenos 75cm,dugnas 32x8cm. Žalia su gelsva spalva. Nesitampo, neblunka. Nerta iš medvilnės virvelės, eko odos dugnas. Tinka pirkiniams, paplūdimiui.Siuntimas 1-3 darbo dienos...

23.00€

Aukštis 29cm,plotis 37cm rankenos 75cm,dugnas 32x8cm. Pilka su žalia spalva. Nesitampo, neblunka. Nerta iš medvilnės virvelės, eko odos dugnas. Tinka pirkiniams, paplūdimiui.Siuntimas 1-3 darbo dienos...

15.00€

Aukštis 26cm, plotis apačioje 28cm, plotis viršuje 26cm, rankenos ilgis 74 cm. Šviesi pilka su rožine spalva. Nesitampo, neblunka. Nerta iš sintetinės virvelės, galima skalbti rankomis.Siuntimas 1-3 darbo dienos...

(0)
Užsakymai (0)

Rankinė nerta

27.00€

Rankinės aukštis 24cm, plotis viršuje 30cm, rankenos skersmuo 15cm. Užsisega knopkyte. Pagaminta iš sintetinės virvelės. Šviesi ruda spalva.Nesitampo, neblunka. Galima skalbti rankomis.Siuntimas 1- 3 darbo dienos..

950.00€

"Našlaitės ir siūlai" -  - aliejus, drobe, 30х40(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), 2023, VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.Daugiau informacijos galite pamatyti čia:https://taplink.cc/chechun..

850.00€

NATIURMORTAS «Alyva» - aliejus, drobe, 30х40(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), 2023, VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.Daugiau informacijos galite pamatyti čia:  https://taplink.cc/chechun..

2,000.00€

NATIURMORTAS «Bijūnai krepšelyje ir žirklės» - aliejius, drobe, 45х60(cm), autore: Tatjana Cechun, 2023,VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.Daugiau informacijos galite pamatyti čia:https://taplink.cc/chechun..

950.00€

NATIURMORTAS «Neužmirštuolės» - aliejus, drobe, 30х40(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), 2023, VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.Daugiau informacijos galite pamatyti čia:https://taplink.cc/chechun..

950.00€

NATIURMORTAS «Bijūnai ir rožinė nuotaika» - aliejus, drobe, 30х40(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), 2023, VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.Daugiau informacijos galite pamatyti čia:https://taplink.cc/chechun..

1,200.00€

„Neužmirštuolėse“ – aliejus, drobė, 30x40(cm), dailininkė: Tatjana Cechun, 2023 m., VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.Daugiau informacijos galite pamatyti čia:https://taplink.cc/chechun..

900.00€

NATIURMORTAS «Rudeninė puokštė» - aliejus, drobe, 30х40(cm), autore: Tatjana Cechun (Art Chechun), 2023, VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.Daugiau informacijos galite pamatyti čia:https://taplink.cc/chechun..

1,200.00€

„Rytietiškas grožis“ – aliejus, drobė, 30x40(cm), dailininkė: Tatjana Cechun, 2023 m., VilniusOriginalus autoriaus unikalus darbas. Nemokamas pristatymas.Daugiau informacijos galite pamatyti čia:https://taplink.cc/chechun..

(0)
Užsakymai (0)

Natiurmortas "Alyva"

2,000.00€

Natiurmortas "Alyva" – aliejus, drobė, 45x60(cm), dailininkė: Tatjana Cechun, 2023 m., VilniusDaugiau informacijos galite pamatyti čia:https://taplink.cc/chechun..

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 939 (19 puslapių)