Grąžinimo tvarka

Apie nepatikusį gaminį praneškite ne vėliau kaip per dvi dienas nuo prekės gavimo datos. Prekes turite grąžinti ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės gavimo datos.  

Prekės grąžinimo išlaidas apmoka pats klientas. Remiantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos įsakymu (2011 m. birželio 29 d. Nr. 217), kokybiški juvelyriniai dirbiniai yra nekeičiami ir negrąžinami.

Prekių gražinimo tvarka yra apibrėžta bendrose Craftson.lt prekių pirkimo-pardavimo taisyklėse (https://www.craftson.lt/pirkimo-pardavimo-taisykles). Papildomai atkreipiame jūsų dėmesį:

  • Gavę prekes atidžiai apžiūrėkite ar nebuvo pažeista pakuotė ar padaryta žala prekei dėl netinkamo prekių gabenimo. Pastebėję šiuos trūkumus juos nufotografuokite ir atsiųskite mums nedelsdami.
  • Visais prekių gražinimo klausimais susisiekite su mumis el. paštu [email protected]. Kaip papildomą gavėją įtraukite ir Craftson.lt el. paštas sutartys@craftson.lt. Laiške aiškiai nurodykite prekių gražinimo priežastį.
  • Mūsų prekėms taikoma 14 dienų gražinimo garantija arba netaikoma 14 (keturiolikos) dienų gražinimo garantija remiantis LR Civilinio kodekso 6.228(10) str. nurodytomis išimtimis. 
  • Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos, t. y. apžiūrėta tik tiek, kiek tai būtų galima padaryti fizinėje parduotuvėje.
  • Grąžinti prekes galite per kurjerį arba paštomatą. Galite tai padaryti tik gavę mūsų raštišką patvirtinimą, kuriame nurodysime ir grąžinimo adresą.
  • Jeigu prekė gražinama per kurjerį, ji turi būti tinkamai supakuota, kad nebūtų pažeista siuntimo metu.
  • Jūs turite informuoti mus el. paštu [email protected] bei Craftson.lt el. paštu sutartys@craftson.lt apie gražinamos Prekės išsiuntimą nurodydami siuntos sekimo numerį.