Grąžinimo tvarka

LinenHarmony ypatingai rūpinasi Jums ir Jūsų namams kurtų gaminių kokybe ir siekiame patenkintų Jūsų lūkesčius.


Jei dėl kokių nors priežasčių nusprendėte grąžinti prekę, kurią įsigijote per „LinenHarmony“, prašome per 14 dienų nuo jos gavimo informuoti mus el. paštu: [email protected] ir Craftson.lt paštu [email protected]


Mes rekomenduojame atsiųsti savo prekes užsakant sekimo paslaugą. Mes neprisiimsime atsakomybės už pamestas pakuotes. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo. Grąžinamas ar keičiamas prekes siųskite gavėjui:


LinenHarmony, MB

Pakupečių g.55-5

Didžiasalio km.

Nemėžio sen. Vilniaus raj. LT13264


Gavę grąžinamą produktą, mes jį išnagrinėsime ir per pagrįstą laiką (ir bet kokiu atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo jūsų grąžinamos prekės ir prekės gavimo) el. Paštu pranešime apie jūsų teisę į pinigų grąžinimą. užpildytą grąžinimo formą). Mes grąžinsime pinigus bandydami naudoti tą patį metodą, kuris buvo naudojamas mokant. Jei turite klausimų dėl mūsų produktų grąžinimo, nedvejodami susisiekite su mumis adresu [email protected]


Būkite malonūs ir parašykite mums el. Laišką adresu [email protected], ir mes mielai jums padėsime. Kaip papildomą gavėją įtraukite ir Craftson.lt paštas [email protected]. Laiške aiškiai nurodykite prekių gražinimo priežastį.


1.      Bendros prekių grąžinimo ir keitimo taisyklės

1.1.   Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".

1.2.   Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma.

1.3.   Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.

1.4.   Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje: nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti  jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo kopiją).

1.5.   Grąžinant kokybišką prekę, siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

1.6.   Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

1.7.   Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.

1.8.  Vadovaujantis LR ūkio ministro 2001m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus, jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas gali būti tenkinamas tik pardavėjui sutikus įsigijus tokias prekes:

  • Audinius;
  • Kūdikių drabužėlius (iki 86 cm ūgio arba 24 mėn.)
  • Patalynės reikmenis;
  • Žaislus;
  • Sveriamas ir matuojamas prekes, kurios pirkėjo pageidavimu buvo specialiai paruoštos.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.2-1.5, 1.9-1.10 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.


1.9.    Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta).

1.10.  Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

1.11.  Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 5 darbo dienas nuo užsakymo atšaukimo dienos.


2.      Baigiamosios nuostatos.

2.1.   Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

2.2.   Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.