Austas rankomis garstyčių spalvos kaspinėlis -  plaukų lankelis damutėms

Austas rankomis garstyčių spalvos kaspinėlis - plaukų lankelis damutėms

20.00€

Prekės aprašymas

Garstyčių spalvos rankomis austas kaspinėlis, pasidabinęs taškeliais ir nutūpęs ant plaukų lankelio - puikus aksesuaras damai ar damutei, norinčiai pasipuošti išskirtiniu, originaliu lietuvišku aksesuaru. Šis plaukų lankelis gali būti originali li...

Prekės aprašymas

Garstyčių spalvos rankomis austas kaspinėlis, pasidabinęs taškeliais ir nutūpęs ant plaukų lankelio - puikus aksesuaras damai ar damutei, norinčiai pasipuošti išskirtiniu, originaliu lietuvišku aksesuaru. Šis plaukų lankelis gali būti originali lietuviška dovana. Rinktinių juostų audimo kaspinėlis austas rankomis be jokio mechanizuoto proceso, raštas išrinktas rankomis (peiliu), austa senoviniu būdu - ant stalo padedamomis staklytėmis - rėmeliu.

Spalvos: garstyčių, tamsiai žalia, "lašišinė",-alia, bordinė.

Sudėtis: medviliniai ir pusvilnės siūlai, plastikinis lankelis su dantukais.

Kaspinėlio matmenys: Ilgis: ~9-10 cm.

                       Aukštis: ~5 cm.

Lankelis labai lankstus, plaukus laiko stipriai, neslysta, tinka ir mažai damutei ir didesnei damai. Jeigu mažoji damutė dėl mažo plaukučių kiekio dar neturi galimybės puoštis lankeliu - lankelis gali būti pakeistas aksomine gumyte ir vietoj lankelio pagaminsiu galvajuostę.  Tai būtinai nurodykit užsakymo metu - galit man parašyti žinutėje.


Lankelis supakuotas į gražią rudos spalvos dėžutę, todėl iškart galima įsigyti kaip originalią lietuvišką dovaną - nereikės atskirai rūpintis dovanos pakuote.

Jeigu norite įsigyti ir nusiųsti kaip dovaną ir parašyti būsimam dovanos gavėjui trumpą žinutę - parašykite ją man, aš ranka užrašysiu ir pridėsiu prie lankelio.