Austa rankomis vaikiška juoda varlytė su turkio ir garstyčių spalvos ornamentais

Austa rankomis vaikiška juoda varlytė su turkio ir garstyčių spalvos ornamentais

19.00€

Prekės aprašymas

Juodos spalvos rankomis austa varlytė su tautiniais turkio ir garstyčių spalvos raštais - puikus aksesuaras berniukams, norintiems pasipuošti išskirtiniu, originaliu lietuvišku aksesuaru, taip pat tai gali būti originali lietuviška dovana. Rinktin...

Prekės aprašymas

Juodos spalvos rankomis austa varlytė su tautiniais turkio ir garstyčių spalvos raštais - puikus aksesuaras berniukams, norintiems pasipuošti išskirtiniu, originaliu lietuvišku aksesuaru, taip pat tai gali būti originali lietuviška dovana. Rinktinių juostų audimo varlytė austa be jokio mechanizuoto proceso, raštas išrinktas rankomis (peiliu), austa senoviniu būdu - ant stalo padedamomis staklytėmis - rėmeliu.

Spalvos: juoda, turkio, garstyčių.

Sudėtis: medviliniai ir pusvilnės siūlai, reguliuojamo ilgio guma, užsegimai.

Matmenys: Ilgis: ~9-10 cm.

                       Aukštis: ~5 cm.

Gumos ilgis reguliuojamas. Maksimalus ilgis: 32 cm. Jeigu reikia ilgesnės gumos - parašykite man žinutę ir prieš išsiunčiant guma bus pakeista ilgesne. 


Varlytė supakuota į gražią rudos spalvos dėžutę , todėl iškart galima įsigyti kaip originalią lietuvišką dovaną - nereikės atskirai rūpintis dovanos pakuote.

Jeigu norite įsigyti ir nusiųsti kaip dovaną ir parašyti būsimam dovanos gavėjui trumpą žinutę - parašykite ją man, aš ranka užrašysiu ir pridėsiu prie varlytės.