Austa rankomis balta vaikiška varlytė su chaki ornamentais

Austa rankomis balta vaikiška varlytė su chaki ornamentais

19.00€

Prekės aprašymas

Baltos spalvos rankomis austa varlytė su tautiniais chaki spalvos raštais - puikus aksesuaras berniukams, norintiems pasipuošti išskirtiniu, originaliu lietuvišku aksesuaru, taip pat tai gali būti originali lietuviška dovana. Puikus aksesuaras kri...

Prekės aprašymas

Baltos spalvos rankomis austa varlytė su tautiniais chaki spalvos raštais - puikus aksesuaras berniukams, norintiems pasipuošti išskirtiniu, originaliu lietuvišku aksesuaru, taip pat tai gali būti originali lietuviška dovana. Puikus aksesuaras krikštynoms ir kitoms šventėms. Rinktinių juostų audimo varlytė austa be jokio mechanizuoto proceso, raštas išrinktas rankomis (peiliu), austa senoviniu būdu - ant stalo padedamomis staklytėmis - rėmeliu.

Spalvos: balta, chaki.

Sudėtis: medviliniai ir pusvilnės siūlai, reguliuojamo ilgio guma, užsegimai.

Matmenys: Ilgis: ~10 cm

                       Aukštis: ~4,5 cm.

Tinkama ~4-10 m. berniukams. Jeigu reikia jaunesniems - brūkštelkit man žinutę ir austą kaspinėlį pamažinsiu. 

Gumos ilgis reguliuojamas. Maksimalus ilgis: 28 cm. Jeigu reikia trumpesnės ar ilgesnės gumos - parašykite man žinutę ir prieš išsiunčiant guma bus pakeista reikiamo ilgio guma. 


Varlytė supakuota į gražią rudos spalvos dėžutę, todėl iškart galima įsigyti kaip originalią lietuvišką dovaną - nereikės atskirai rūpintis dovanos pakuote.

Jeigu norite įsigyti ir nusiųsti kaip dovaną ir parašyti būsimam dovanos gavėjui trumpą žinutę - parašykite ją man, aš ranka užrašysiu ir pridėsiu prie varlytės.