Mugės darbo laikas

  -  kovo 8 d. nuo 12 iki 20 val.
  -  kovo 9 d. nuo 9 iki 20 val.
  -  kovo 10 d. nuo 9 iki 17 val.

Įvažiuoti į mugės teritoriją ir papildyti prekėmis prekybos vietas bus galima iki arba po aukščiau nurodyto mugės darbo laiko.


Atvykimas ir pasiruošimas

Visus atvykstančius į Kaziuko mugę prašome turėti atsispausdintą ar išmaniajame įrenginyje išsaugotą dalyvio sutartį, kurią rasite prisijungę prie savo paskyros https://www.craftson.lt. Jeigu esate atlikę mokėjimą ir savo paskyroje nematote sutarties, rašykite [email protected].

Palapinėmis, stendais, staliukais ar kt. prekybine įranga bei jos saugumu rūpinasi patys dalyviai (naktimis mugės teritoriją prižiūrės budintis apsaugos ekipažas).

Prekybos vietos aikštėse bus sužymėtos kovo 7 d. iki 20 val., o gatvėse iki 22 val. ir jas įsirengti bus galima:

Kovo 7 d. (ketvirtadienį)

  -  nuo 20 val. (uždaromas eismas išskyrus viešąjį transportą) sektoriai AG ir DG

  -  nuo 22 val. (uždaromas eismas išskyrus viešąjį transportą) sektoriai FG, EG, CD, CG, BG

  -  nuo 24 val. (pilnai uždaromas eismas įskaitant viešąjį transportą) sektoriai GV, AS, HS, MB, MM, NM, OM, PM

Kovo 8 d. (penktadienį) nuo 6 iki 10 val.

Kovo 9 d. (šeštadienį) nuo 7 iki 8 val.

Atvykusius į Kaziuko mugės teritoriją, pasitiks mugės koordinatoriai (kovo 7 d. iki 24 val.), kurie padės surasti jūsų prekybos vietą, išduos leidimus automobilių parkavimui. Su šiais leidimais kovo 8–10 d. mugės prieigose parkavimui skirtose vietose automobilius galėsite parkuoti nemokamai. Atsižvelgiant į jūsų įsigytas vietas, rekomenduojame šiuos Atvykimo į mugę maršrutus >> Šiame dokumente rasite ir sektorių koordinatorių kontaktus.

SVARBI INFORMACIJA

Prekybos vietų įsiregimo metu – draudžiama važiuoti automobiliais ant aikščių grindinio. Aktualu prekiaujantiems Lukiškių, Vinco Kudirkos bei Katedros aikštėse. Prašome pasirūpinti pagalbiniais vežimėliais sunkesnei prekybinei įrangai / gaminiams nusivežti į savo prekybos vietą. Ribotą pagalbinių vežimėlių kiekį turėsime prie informacinių centrų Lukiškių a. ir Odminių skvere.


Prekybos vietų planas

Atkreipiame dėmesį, kad paskutinėmis dienomis atšauktos ar neapmokėtos prekybos vietos yra pašalinamos. Pagal faktą žymint vietas mugės teritorijoje, tarpai nebus paliekami, tad galimos neženklios jūsų įsigytos prekybinės vietos korekcijos po faktinio sužymėjimo. Tikimės jūsų supratingumo, jeigu planuotos kraštinės vietos ties kertančiomis gatvėmis, bromais ar įvažiavimais į kiemus pasislinks. Iš savo pusės darysime viską, kad taip nenutiktų.


Prekybos vietų įsigijimas renginio metu

Papildomas vietas palapinėms įsigyti bus galima tik mugės prieigose. Ši sąlyga nebus taikoma mažoms (2x1 m. staliukas / stendas) ir mobilioms prekybos vietoms. Įsigyti papildomas vietas bus galima informacijos centruose kurie dirbs penktadienį nuo 6 val., šeštadienį nuo 7 val. ir sekmadienį nuo 8 val. ryto. Kontaktiniai informacijos centrų telefonai:

  -  Lukiškių a. +370 676 79 910

  -  Odminių skv. +370 676 79 912


Papildoma informacija

  -  Valstybinės mokesčių inspekcijos Atmintinė prekiaujantiems masinių renginių, mugių ir švenčių metu >>

  -  Lietuvos banko Atmintinė priimant atsiskaitymų už prekes ir paslaugas >>

  -  Labai prašome visų rūšiuoti atliekas išmetant jas į tam skirtus konteinerius.

  -  Kovo 9 ir 10 d. 9–10 val. po mugės teritoriją važinės šiukšliavežės į kurias bus galima išmesti plastiką, popierių / kartoną.

  -  Centrinėse gatvėse naudoti tik tyliai dirbančius generatorius.


Linkėjimai,

Kaziuko mugės Vilniuje organizatoriai