Natūralus aromaterapinis kūno dezodorantas LAPĘ IŠ KVAPO PAŽINSI

Natūralus aromaterapinis kūno dezodorantas LAPĘ IŠ KVAPO PAŽINSI

20.00€
 • Pardavėjas: NEVIENodai
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: lapepazinsi
  Likutis 9

  Prekės aprašymas

  Rankų darbo, natūralus tepamas dezodorantas LAPĘ IŠ KVAPO PAŽINSI 110ml Šio dezodoranto sudėtis yra 100% natūrali ir veiksminga dėl ingredientų antibakterinių savybių. Pagamintas iš nerafinuoto kokosų sviesto, nerafinuoto taukmedžio sv...

  Prekės aprašymas

  Rankų darbo, natūralus tepamas dezodorantas LAPĘ IŠ KVAPO PAŽINSI 110ml

   Šio dezodoranto sudėtis yra 100% natūrali ir veiksminga dėl ingredientų antibakterinių savybių. Pagamintas iš nerafinuoto kokosų sviesto, nerafinuoto taukmedžio sviesto, bičių vaško, sodos be aliuminio, marantos miltelių, vitamino E ir eterinių aliejų: levandos, arbatmedžio, pušų, vanilės ekstrakto.

   Dezodorantas yra kremo konsistencijos, tepamas pirštais arba medine mentele.. Jo kietumas priklauso nuo laikymo sąlygų - laikant šaldytuve bus itin kietas, šiltesnėje vietoje - minkštesnis. Laikyti atokiau nuo tiesioginės saulės spindulių.

   Tačiau nepalieka riebumo jausmo, geriasi greitai ir kokybiškai, nepalikdamas geltonų ar baltų dėmių ant drabužių.

  Dezodorantas prakaitavimo nestabdo, nes tai natūralus žmogaus kūno reiškinys, tačiau dėl antibakterinių savybių panaikina nemalonų kvapą.

  Jei anksčiau nenaudojote natūralaus dezodoranto, turite leisti savo kūnui priprasti ir išsivalyti - rekomenduojama pradžioje naudoti 2-3 kartus per savaitę, arba pradėjus naudoti iškart nenustebti, jei 2-4 dienas atrodys, jog pablogėjo prakaito kvapas. Organizmui išsivalius nuo cheminių priemonių, situacija žymiai pasitaisys.