Levandų uostas

  • Užsakymų kiekis (19)

Užsukote į vasara kvepiančią Levandų uosto krautuvėlę. Čia rasite nuo daugelio mėgstamo levandų hidroliato iki siuvinėtų paveiksliukų, kurie gali tapti puikia Jūsų namų puošmena. Ir tai dar viskas!  

LEVANDŲ UOSTAS – Dano ir Aurelijos Arlauskų šeimos širdies ir proto vaisius, įkurtas Buikų kaime, Jašiūnų sen., Šalčininkų r.  Pirmasis levandos krūmelis pasodintas 2013 m . gegužės 15  d.  2016 m. gegužę uostas pasipildė 1000 naujų augaliukų. Dabar čia  - 3000 levandų krūmeliai, taip pat gausiai žydi šeimininkų sodintos rugiagėlės. Žydime vasaros sezono metu.

Norint apsilankyti LEVANDŲ UOSTE, tartis iš anksto tel. (+370) 687 16508 arba el.p. [email protected]

Seminarus ir ekskursijas veda žurnalistė, gidė Aurelija Arlauskienė. Čia galite įsigyti ir knygas su jos ekslibrisu: „Tomas Šernas: vakar buvo rytoj“,  „Povilas Ksaveras Bžostovskis – Paulavos respublika“, „Jašiūnų dvaras – kultūros židinys“.   

LEVANDŲ UOSTE rasite levandų vandens (pasak žinovų, jis nuramina, atgaivina, pajaunina odą); rugiagėlių vandens (nuo seniausių laikų naudojamas akims plauti, akių kompresams); beržų lapelių, rugiagėlių  pagalvėlių; levandų miego maišelių; džiovintų čiobrelių ir kitų gamtos dovanų.  

LEVANDŲ UOSTE rasite ramybę, jaukumą, šilumą ir labai daug šviesos. Tiek fizinės, tiek dvasinės... Jaukiame namelyje su malonumu apsistoja sodyboje besilankantys svečiai, galintys čia mėgautis visiška autonomija. Svetingo namelio paskirtį tarsi įprasmina šeimininkų mėgstama citata iš Biblijos: „ Nepamirškite svetingumo, nes per jį kai kurie, patys to nežinodami, buvo priėmę viešnagėn angelus“. 

Čia laukiami turistai, organizuojami vienos dienos Alcheminiai gamtos seminarai tiems, kurie nori „pasikrauti baterijas“ gamtos prieglobstyje; puikiai pailsėti su šeima ar draugais; pasigaminti stebuklingojo gėlių vandens, apie kurį žinojo ir kuriuo naudojosi grožio deivės Nefertitė ir Kleopatra; visam laikui ant savo stalo įkurdinti daržoves; panirti į pirties palaimą; iš Levandų muziejaus pašto išsiųsti laišką ar pasvajoti Česlovo Milošo pavėsinėje.   

Hidrolatai - 50 ml
Levandinis malonumas - Odos šveitiklis - 350 g
Muilas Levandų sapnas
Levandų uosto dovanų čekis
Levandų uosto sagės
Levandų uoste pagamintos natūralios kosmetikos rinkinys
Linksmasis Levandukas
Panelytės rankinė
Levandomis kvepiantys linksmieji varpeliai
Žvakė

Žvakė

7.00€

Vaškinis kvėpiklis
Siuvinėti paveiksliukai
Fitoliai - 30 ml

Fitoliai - 30 ml

10.00€

Kvapnieji levandų maišeliai su organza
išparduota
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)