Levandų hidrolatas, 50 ml

Levandų hidrolatas, 50 ml

5.50€
 • Pardavėjas: Levanderija
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: M-1
  Likutis 20

  Prekės aprašymas

  Levandų hidrolatas pasižymi raminančiomis, vėsinančiomis, antibakterinėmis, uždegimus mažinančiomis, regeneruojančiomis savybėmis, ...

  Prekės aprašymas

  Levandų hidrolatas pasižymi raminančiomis, vėsinančiomis, antibakterinėmis, uždegimus mažinančiomis, regeneruojančiomis savybėmis, todėl levandų vanduo tinkamas visų tipų odai, o itin drėkinant jautrią, spuogeliais nusėtą ar paauglių odą. Levandų žiedų vandenį galima naudoti kūdikiams nuo gimimo ir visai šeimai. Saugus nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

  Hidrolatu galima dezinfekuoti nubrozdinimus, patepti vabzdžių įkandimo vietas, niežtinčią, saulėje nudegusią odą - jis apmalšins pažeistos odos skausmą. Tonizuokite odą po depiliacijos arba skutimosi. Naudojamas ir plaukų priežiūrai, nes skatina jų augimą, suteikia žvilgesio.

  Naudojimas. Purkškite hidrolatą ar sudrėkintu vatos diskeliu valykite veidą, norint sudrėkinti ir tonizuoti veido odą, taip pat užbaigiant makiažo valymo procedūrą, karštomis vasaros dienomis, po saulės vonių ar maudynių baseine; leiskite natūraliai išdžiūti, kad hidrolate esančios bioaktyvios medžiagos įsigertų į odą. Kremą tepkite ant drėgnos, pvz., hidrolatu apipurkštos odos - kremas naudosis skalsiau, be to lengviau ir geriau įsigers į jau sudrėkintą, minkštesnę odą.

  Prieš naudojimą suplakti. Laikyit vėsiai.

  50 ml