​Kaziuko mugėje kviečiami prekiauti amatininkai, kūrėjai, meistrai, ūkininkai ir kiti asmenys, prekiaujantys pačių sukurtais, nemasinės gamybos, tautodailės ir dailiųjų amatų dirbiniais, žemės ūkio ir maisto produktais bei kitais etninio materialiojo paveldo gaminiais, pagamintais iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis ir išsaugant unikalias kokybines gaminių savybes ir sudėtį.


PREKYBOS VIETŲ ĮSIGIJIMO TVARKA

Dalyviai, kurių paraiškos buvo patvirtintos, rezervuoti ir apmokėti pasirinktas prekybos vietas galės prisijungę prie savo Craftson.lt paskyros naudojant el. bankininkystės, MAXIMA kasų bei PERLO terminalų mokėjimo būdus šia tvarka:

  1. Nuo vasario 2 d. 18 val. tautinio ir kulinarinio paveldo atstovai.
  2. Nuo vasario 7 d. 18 val. tautodailininkų ir dailininkų sąjungų nariai bei organizatoriaus atrinkti nepriklausomi kūrėjai ar gamintojai prekiaujantys baltose palapinėse.
  3. Nuo vasario 11 d. 18 val. visi kiti prekybininkai.

Atkreipiame dėmesį, kad:

  1. Gedimino pr., Barboros Radvilaitės ir gatvėse, kur plotis mažesnis nei 12 m., prekybos paviljonai bus statomi vienoje pusėje, o T. Vrublevskio, Šventaragio ir gatvėse, kur plotis didesnis nei 12 m. - abiejose pusėse.
  2. Rezervuotas prekybos vietas prašome apmokėti iki sekančios dienos 18 val. Po 18 val. neapmokėtos rezervacijos bus panaikintos.
  3. Papildomas vietas taip pat bus galima įsigyti ir mugės metu informacijos centruose, kurie dirbs nuo 8 val. Odminių skvere, Lukiškių bei Rotušės aikštėse.


Pildoma informacija:

-  darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. tel.: +370 650 40208, +370 650 11009, +370 659 97706.
-  darbo dienomis nuo 11 iki 19 val. tel. +370 659 97706.
-  el. paštu [email protected]


PAPILDOMA REGISTRACIJA

Prekybininkai, atitinkantys aukščiau išvardintus kriterijus, bet nespėję pateikti dalyvio anketą-paraišką iki sausio 16 d. tai gali padaryti iki vasario 11 d. susikūrę ar prisijungę prie savo paskyros ČIA>>Šiuo atveju prieiga prie prekybos vietų įsigijimo žemėlapio bus suteikta nuo vasario 14 d.


PREKYBOS VIETŲ PLANAS IR KAINODARA 


NUOLAIDOS IR KOMPENSACIJOS

Tik vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti išdavimą mokestis bus taikomas neįgaliųjų organizacijoms ir kitoms socialinės įstaigoms, prekiaujančioms savo narių pagamintais gaminiais Katedros a. (R sektorius) ir Vilniaus dailės akademijos, menų kolegijų ir meno mokyklų studentams bei moksleiviams prekiaujantiems savo pagamintais gaminiais Maironio g. (S sektorius).

​  -  2x1 m plote (stendas, staliukas, vežimėlis) – 12,3 Eur

  -  2x2 m plote (stendas, palapinė) – 24,3 Eur

  -  3x2 m plote (stendas, palapinė) – 36,3 Eur

  -  3x3 m plote (stendas, palapinė) – 54,3 Eur

  -  4x3 m plote (stendas, palapinė, automobilis) – 72,3 Eur