Mielieji,

džiaugiamės galėdami jus pakviesti registruotis į Kaziuko mugę, kuri vyks  2023 m. kovo 3-5 d. Vilniuje.
Pateikti dalyvio paraišką bei sekti jos statusą (patvirtinta / nepatvirtinta) galėsite susikūrę savo paskyrą ar prisijungę prie esamos ČIA>>
Kviečiame tai padaryti iki 2023 m. sausio 20 d.  Paraiškos bus priimamos ir po sausio 20 d. tik tokius atveju prieiga prie prekybos vietų įsigijimo žemėlapio bus suteikta po vasario 10 d.

​Kaziuko mugėje kviečiami prekiauti amatininkai, kūrėjai, meistrai, ūkininkai ir kiti asmenys, prekiaujantys pačių sukurtais, nemasinės gamybos, tautodailės ir dailiųjų amatų dirbiniais, žemės ūkio ir maisto produktais bei kitais etninio materialiojo paveldo gaminiais, pagamintais iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis ir išsaugant unikalias kokybines gaminių savybes ir sudėtį.


PREKYBOS VIETŲ ĮSIGIJIMO TVARKA

Dalyviai, kurių paraiškos buvo patvirtintos, rezervuoti ir apmokėti pasirinktas prekybos vietas galės prisijungę prie savo paskyros naudojant Payseros siūlomus el. bankininkystės bei kitus mokėjimo būdus šia tvarka:

  1. Nuo vasario 1 d. 14 val. tautinio ir kulinarinio paveldo atstovai.
  2. Nuo vasario 3 d. 14 val. tautodailininkų ir dailininkų sąjungų nariai bei organizatoriaus atrinkti nepriklausomi kūrėjai ar gamintojai prekiaujantys baltose palapinėse.
  3. Nuo vasario 8 d. 14 val. visi kiti prekybininkai.


Atkreipiame dėmesį, kad:

  1. Gedimino pr. (atkarpoje nuo Lukiškių a. iki Katedros s.), Barboros Radvilaitės ir gatvėse, kur plotis mažesnis nei 12 m., prekybos paviljonai bus statomi vienoje pusėje. Gedimino pr. atkarpoje iki Lukiškių a., T. Vrublevskio, Šventaragio ir gatvėse, kur plotis didesnis nei 12 m. - abiejose pusėse.
  2. Rezervuotas prekybos vietas prašome apmokėti iki sekančios dienos 18 val. Po 18 val. neapmokėtos rezervacijos bus panaikintos.
  3. Papildomas vietas taip pat bus galima įsigyti ir mugės metu informacijos centruose, kurie dirbs nuo 8 val. Odminių skvere, Lukiškių bei Rotušės aikštėse.


NUOLAIDOS IR KOMPENSACIJOS

Tik vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti išdavimą mokestis bus taikomas neįgaliųjų organizacijoms ir kitoms socialinės įstaigoms, prekiaujančioms savo narių pagamintais gaminiais Katedros a. (R sektorius) ir Vilniaus dailės akademijos, menų kolegijų ir meno mokyklų studentams bei moksleiviams prekiaujantiems savo pagamintais gaminiais Maironio g. (S sektorius).

Specialios, oranžinio sektoriaus kainos (36,30 Eur už prekybą 2 kv. m. plote; 72,60 Eur už prekybą 4 kv. m. plote; 108,90 Eur už prekybą 6 kv. m. plote ir t. t.) taikomos verbų rišėjoms prekiaujančioms pačių rištomis verbomis bei amatininkams demonstruojantiems tradicinius amatus mugės metu. Laisvos formos prašymą su dirbinių ir / ar amato demonstravimo nuotraukomis siųskite el. paštu [email protected].


Pildoma informacija:

-  darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. tel.: +370 676 79910, +370 676 79912
-  el. paštu [email protected]


PREKYBOS VIETŲ PLANAS IR KAINODARA