​Kaziuko mugėje kviečiami prekiauti amatininkai, kūrėjai, meistrai, ūkininkai ir kiti asmenys, prekiaujantys pačių sukurtais, nemasinės gamybos, tautodailės ir dailiųjų amatų dirbiniais, žemės ūkio ir maisto produktais bei kitais etninio materialiojo paveldo gaminiais, pagamintais iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis ir išsaugant unikalias kokybines gaminių savybes ir sudėtį.


PREKYBININKŲ REGISTRACIJA IR PARAIŠKŲ TVIRTINIMAS

Prekybininkai, atitinkantys aukščiau išvardintus kriterijus ir turintys reikiamus dokumentus komercinei veiklai vykdyti, pateikti dalyvio anketą-paraišką kviečiami nuo 2021 m. gruodžio 8 d. iki 2022 m. sausio 16 d. 

   - Dalyvavę Kaziuko mugėje 2019 ir 2020 m., dalyvio anketą - paraišką galės atnaujinti prisijungę prie esamos pardavėjo paskyros.
   - Dalyvaujantiems pirmą kartą, pirmiausia reikės susikurti asmeninę paskyrą.

Jeigu jau esate prisijungę prie savo paskyros, pateikti paraišką galita ČIA>>

Papildoma informacija el. paštu [email protected] arba telefonu +370 659 97706 darbo dienomis nuo 11 iki 19 val.


PREKYBOS VIETŲ PLANAS IR KAINODARA 

Prekyba bus organizuojama, grupuojant dalyvius pagal asortimentą: medžio gaminiai, keramikos ir stiklo, tekstilės, pieno, mėsos, duonos ir konditerijos gaminiai ir pan.

Prekybininkams, turintiems tautinio paveldo gaminių kūrėjų sertifikatus, išduotus Žemės ūkio ministerijos, prioritetine tvarka numatomos šios prekybos erdvės:

   - Gedimino pr. nuo Katedros a. iki Vilniaus g. (A sektorius) – ne maisto produktais.
   - T. Vrublevskio g. (G sektorius) – maisto produktais.
   - Šventaragio g. (H sektorius) –  maisto produktais.


Nuolaidos ir kompensacijos

Tik vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti išdavimą mokestis bus taikomas neįgaliųjų organizacijoms ir kitoms socialinės įstaigoms, prekiaujančioms savo narių pagamintais gaminiais Katedros a. (R sektorius) ir Vilniaus dailės akademijos, menų kolegijų ir meno mokyklų studentams bei moksleiviams prekiaujantiems savo pagamintais gaminiais Maironio g. (S sektorius).

  • ​2x1 m plote (stendas, staliukas, vežimėlis) – 12,3 Eur
  • 2x2 m plote (stendas, palapinė) – 24,3 Eur
  • 3x2 m plote (stendas, palapinė) – 36,3 Eur
  • 3x3 m plote (stendas, palapinė) – 54,3 Eur
  • 4x3 m plote (stendas, palapinė, automobilis) – 72,3 Eur