Autorinis paveikslas iš ciklo

Autorinis paveikslas iš ciklo

259.00€
 • Pardavėjas: Artbylilija.com
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: LR 3
  Likutis 1

  Prekės aprašymas

  Yra tokių moterų, nuo kurių neįmanoma atitraukti žvilgsnio.Jos iš proto išveda stipriosios lyties atstovus ir uždega stiprią pavydo liepsną kitose moteryse.Femme fatale arba lemtingos moterys – ne tik kultūrinis personažas.Tai tikros , tarp...

  Prekės aprašymas

  Yra tokių moterų, nuo kurių neįmanoma atitraukti žvilgsnio.Jos iš proto išveda stipriosios lyties atstovus ir uždega stiprią pavydo liepsną kitose moteryse.

  Femme fatale arba lemtingos moterys – ne tik kultūrinis personažas.Tai tikros , tarp mūsų gyvenančios moterys. Kokios jos?

  Brandžios, subtilios, žavios, protingos, stiprios, pasitikinčios savimi, drąsios, subtiliai drovios. Be galo moteriškos moterys, tarsi pavyzdys, siekiamybė kitoms.

  Tai moterys savo rankomis kuriančios savo Gyvenimą!


  Linoraižinys – vienas iš iškiliaspaudės grafikos būdų. Raižoma minkštame linoleume.

  Paveikslas pasirašytas menininko .

  Garantuotas originalas!

  Dydis: A 39 x PL 39 cm

  Paveikslas įrėmintas pasporte. Pasportas – tai kartono lapas su išpjova viduryje, kuris yra dar vienas, papildomas rėminantis grafikos lapo elementas. Jo funkcija ne tik dekoratyvinė, bet ir apsauginė: jis pabrėžia kūrinį, suteikia jam reikalingą emocinę gelmę ir vizualiai atitolina nuo rėmjuosčių. Grafikos darbams būtinas stiklas . Už papildomą kainą - galima įrėminti.

  Kaina: 259 eur

  Mano kūrybos moto – Menas gydo mūsų sielą!

  * - Pastaba: darbai yra rankų darbo, realybėje piešinys bei spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomo nuotraukoje.