Tapyta šilkinė skara "Vasaros dvelksmas"

Tapyta šilkinė skara "Vasaros dvelksmas"

145.00€
 • Pardavėjas: Šilko juosta
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: Rožės, krepdešinas
  Likutis 1

  Prekės aprašymas

  Karštos batikos technika tapytas storas natūralus šilkas (krepdešinas.).   Ryškios tviskančios spalvos primins kartštos vasaros dienos dvelksmą, žydinčių gėlių virpėjimą, pievos kvapą.. Tai nuostabus ryškus akcentas drąsioms ir mėgstanči...

  Prekės aprašymas

  Karštos batikos technika tapytas storas natūralus šilkas (krepdešinas.).   Ryškios tviskančios spalvos primins kartštos vasaros dienos dvelksmą, žydinčių gėlių virpėjimą, pievos kvapą.. Tai nuostabus ryškus akcentas drąsioms ir mėgstančioms iššsiskirti moterims.

  Natūralus šilkas : KREPDEŠINAS

  Dydis : 200x50cm

  Spalvos : RUSVA, RAUDONA, BALTA

  Motyvas : GĖLĖS

  Atlikimo technika: KARŠTA BATIKA 

  Tai vienietinis kūrinys tapytas ant balto šilko garais fiksuojamais dažais.

  KREPDEŠINAS (Kinijos krepas) minkštas, lengvas šilkinis audinys, ypatingas tuo, kad atsparus raukšlėjimuisi, glamžymuisi. Skirtas prabangioms skaroms, šaliams, suknelėms, palaidinėms.

  "Kai ryšiu šilkinį šalį jaučiuosi ypatingai tvirta ir graži moteris." - Audrey Hepburn

  PRIEŽIŪRA: šilkas unikalus tuo, kad jo nereikia dažnai skalbti. Pakanka per naktį palikti vėsioje patalpoje ir jis vėl atsigauna. Skalbti galima rankomis: lengvais judesiais prasukame šilką  vėsiame  vandenyje, naudodami šampūną ar  kitas šilkui skalbti skirtas priemones, tuomet praplauname actu parūgštintame vandenyje  ir išskalaujame.  Dar  šlapią, nenugręžtą šilką susukame į rankšluostį, nusausiname ir išlyginame..