Dekoruotas butelis  „Korsaras“

Dekoruotas butelis „Korsaras“

31.00€

Prekės aprašymas

Dekoruotas metaliniais elementais butelis  „Korsaras“ tai itin stilizuotas rankų darbo gaminys su "Karibų jūros prieskoniu". Piratų "aukso amžius" praėjo, bet tikra romantika o kartu ir plėšimo tikslais laivų puolimas, juoda vėliava su...

Prekės aprašymas

Dekoruotas metaliniais elementais butelis  „Korsaras“ tai itin stilizuotas rankų darbo gaminys su "Karibų jūros prieskoniu".

Piratų "aukso amžius" praėjo, bet tikra romantika o kartu ir plėšimo tikslais laivų puolimas, juoda vėliava su po kaukole sukryžiuotais kaulais ir daug, daug aukso liko romanuose ir filmuose. 

Grubaus paviršio butelis - labai neįprastas dekoratyvinis aksesuaras. Jis gali tapti tikru art-objektu, kuriant Jūsų darbo erdvės, klubo arba  baro interjerą. Į butelį galima įpilti norimo gėrimo ir padovanoti žmogui, kuriam gyvenimas tiesiog šypsosi.  Juk taip smagu dovanoti emocijas.

Įsigiję šį dekoruotą, rankų darbo butelį Jūs palaikote „atsakingo vartojimo“ idėją.

 Medžiagos: stiklinis butelis, metalinės detalės, mediniai pagaliukai, karoliukai, molis, akriliniai dažai ir lakas.

Aukštis24cm.
Tūris0,7l.
Svoris1,0kg.

Svarbu: gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje. Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

Butelis dezinfekuotas natūraliu spiritu.

Priežiūra: galima plauti vandeniu, tik nemirkyti ir netrinti šveitimo milteliais. Neplauti indaplovėje.

Kaina nurodyta už butelį ir darbą (be gėrimo).