Statmeno medžio ąžuolinė lentelė

Statmeno medžio ąžuolinė lentelė

12.00€
Prekės kodas: STM/S
 • Pardavėjas: Kelmas
 • Susisiekti su pardavėju
 • Likutis Išparduota

  Prekės aprašymas

  Statmeno medžio pjaustymo lenta. Ąžuolas. Su rankenėle (rankenėle gali skirtis nuo esančios nuotraukoje). Mažesnio dydžio. Lentos pagamintos iš skersai pjautos ir klijuotos medienos. Tokiu būdu pagamintos lentos tausoja peilius, ant jų praktiška...

  Prekės aprašymas

  Statmeno medžio pjaustymo lenta. Ąžuolas. Su rankenėle (rankenėle gali skirtis nuo esančios nuotraukoje). Mažesnio dydžio. Lentos pagamintos iš skersai pjautos ir klijuotos medienos. Tokiu būdu pagamintos lentos tausoja peilius, ant jų praktiškai nesimato pjūvių, jos mažiau įgeria kvapus, yra tvirtos ir ilaamžės. Klijuotos Titebond klijais, kurie yra patvirinti JAV FDA (Maisto ir vaistų administracija) netiesioginiam kontaktui su maisto produktais (pjaustymo lentos ir pan.) Lenta impregnuota ekologišku bičių vaško ir aliejaus mišiniu.
  Dydis: 26 x 16 x 2 cm.

  Užsakymo patvirtinimas

  Atlikus apmokėjimą jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.


  Užsakymo paruošimas siuntimui ir pristatymas

  Craftson.lt e-prekyvietėje savo gaminius pardavinėja skirtingi autoriai ir gamintojai iš skirtingų e-parduotuvių.

  Jeigu jūsų prekių krepšelį sudaro prekės įsigytos iš skirtingų parduotuvių:

  • Gali skirtis užsakymų paruošimo siuntimui laikas. Jeigu gaminys yra sandėlyje – įprastai tai užtrunka iki 2–3 darbo dienų, jeigu kuriama pagal individualų užsakymą. Tikslesnė informacija skelbiama pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.
  • Užsakytos prekės jus gali jus pasiekti skirtingu laiku ir skirtingais pristatymo būdais. Siuntos pristatymo terminas ir būdas (per paštomatą, kurjerį ar pardavėjo nurodyti adresu) yra skelbiamas pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.


  Lengvo ir malonaus apsipirkimo!

  Craftson.lt