Ruda didelė odinė kuprinė vyrams ir moterims

Ruda didelė odinė kuprinė vyrams ir moterims

120.00€
Prekės kodas: 1005
 • Pardavėjas: Diržas.lt
 • Susisiekti su pardavėju
 • Likutis 2

  Prekės aprašymas

  TRUMPAI APIE MUSMes esame nedidelis šeimos verslas, įsikūręs Vilniuje, mūsų verslui jau daugiau nei 20 metų. Mūsų gaminiai yra siūnami iš natūralios, lietuviškos odos. Oda, su kuria ...

  Prekės aprašymas

  TRUMPAI APIE MUS

  Mes esame nedidelis šeimos verslas, įsikūręs Vilniuje, mūsų verslui jau daugiau nei 20 metų. Mūsų gaminiai yra siūnami iš natūralios, lietuviškos odos. Oda, su kuria dirbame yra dviejų tipų: crazy horse ir pull-up. Mūsų gaminiai yra minimalistinio, urbanistinio ar vintažinio stiliaus, o mes vadovaujames moto: ,,Kad tiktų ir patiktų!'.

  ODA

  Mūsų gaminių oda yra gana stora bei kieta. Šios kuprinės oda yra 'crazy horse' apdirbimas. Vykdant šį odos apdirbimo procesą ant odos yra tepamas vaškas, kuris suteikia odai unikalų efektą palikdamas mažus įbrėžimus, nusitrinimus bei šviesesnius atspalvius. Tai suteikia odai ypatingą vintažinį, senovinį stilių, kuris su metais tarsi sensta ir palaipsniui keičiasi. Ši oda yra tarsi gyva, ji braižosi bei trinasi ir įbrėžimų ar nutrinimų vietose atsiranda šviesesnis spalvos tonas, kuris prideda dar didesnį sendinimo efektą.

  Dėl naturalių medžiagų atspalviai gali šiek tiek skirtis.

  YPATYBĖS

  Kuprinę sudaro vienas pagrindinis skyrius, kuris turi dvi kišenėles - vieną su užtrauktuku, didesnę, o kita yra mažesnė - be užtrauktuko, visas bendras skyrius yra užsegamas užtrauktuku. Kuprinės gale taip yra kišenėlė su užtraktuku bei kuprinės priekyje, išorinėje dalyje po atvertimu, yra kišenėlė su užtrauktuku.

  IŠMATAVIMAI

  Aukštis - 38 cm;

  Plotis - 32 cm;

  Gylis - 14 cm.

  Užsakymo patvirtinimas

  Atlikus apmokėjimą jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.


  Užsakymo paruošimas siuntimui ir pristatymas

  Craftson.lt e-prekyvietėje savo gaminius pardavinėja skirtingi autoriai ir gamintojai iš skirtingų e-parduotuvių.

  Jeigu jūsų prekių krepšelį sudaro prekės įsigytos iš skirtingų parduotuvių:

  • Gali skirtis užsakymų paruošimo siuntimui laikas. Jeigu gaminys yra sandėlyje – įprastai tai užtrunka iki 2–3 darbo dienų, jeigu kuriama pagal individualų užsakymą. Tikslesnė informacija skelbiama pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.
  • Užsakytos prekės jus gali jus pasiekti skirtingu laiku ir skirtingais pristatymo būdais. Siuntos pristatymo terminas ir būdas (per paštomatą, kurjerį ar pardavėjo nurodyti adresu) yra skelbiamas pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.


  Lengvo ir malonaus apsipirkimo!

  Craftson.lt