Kuprinė lygios odos

Kuprinė lygios odos

67.00€

Prekės aprašymas

Natūralios odos kuprinė pasiūta LeaF kūrėjų Lietuvoje. LeaF gaminiai siuvami panaudojant antrines žaliavas, todėl įsigydami LeaF gaminį renkatės ne tik&nbs...

Prekės aprašymas

Natūralios odos kuprinė pasiūta LeaF kūrėjų Lietuvoje. LeaF gaminiai siuvami panaudojant antrines žaliavas, todėl įsigydami LeaF gaminį renkatės ne tik funkcionalų, bet ir tvarų gaminį.  Kuprinės matmenys 32x42 cm (telpa 15 colių nešiojamasis kompiuteris). Viduje su pamušalu, dviem kišenėlėmis bei juostele su karabinu raktams pasikabinti. Galinėje dalyje yra kišenėlė su užtrauktuku, kad būtų patogu greitai pasiekti būtiniausius daiktus. 

Užsakymo patvirtinimas

Atlikus apmokėjimą jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.


Užsakymo paruošimas siuntimui ir pristatymas

Craftson.lt e-prekyvietėje savo gaminius pardavinėja skirtingi autoriai ir gamintojai iš skirtingų e-parduotuvių.

Jeigu jūsų prekių krepšelį sudaro prekės įsigytos iš skirtingų parduotuvių:

  • Gali skirtis užsakymų paruošimo siuntimui laikas. Jeigu gaminys yra sandėlyje – įprastai tai užtrunka iki 2–3 darbo dienų, jeigu kuriama pagal individualų užsakymą. Tikslesnė informacija skelbiama pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.
  • Užsakytos prekės jus gali jus pasiekti skirtingu laiku ir skirtingais pristatymo būdais. Siuntos pristatymo terminas ir būdas (per paštomatą, kurjerį ar pardavėjo nurodyti adresu) yra skelbiamas pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.


Lengvo ir malonaus apsipirkimo!

Craftson.lt