Austa rankomis mėlynų atspalvių varlytė

Austa rankomis mėlynų atspalvių varlytė

25.00€

Prekės aprašymas

Tamsiai mėlynos spalvos rankomis austa varlytė su šviesiai mėlynos spalvos raštais - puikus aksesuaras vyrui ar moteriai, norintiems pasipuošti išskirtiniu, originaliu lietuvišku aksesuaru, taip pat tai gali būti originali lietuviška dovana. Varly...

Prekės aprašymas

Tamsiai mėlynos spalvos rankomis austa varlytė su šviesiai mėlynos spalvos raštais - puikus aksesuaras vyrui ar moteriai, norintiems pasipuošti išskirtiniu, originaliu lietuvišku aksesuaru, taip pat tai gali būti originali lietuviška dovana. Varlytė austa rankomis be jokio mechanizuoto proceso, austa senoviniu būdu - ant stalo padedamomis staklytėmis - rėmeliu.

Spalvos: tamsiai mėlyna, melsva.

Sudėtis: medviliniai ir pusvilnės siūlai, reguliuojamo ilgio guma, užsegimai.

Matmenys: Ilgis: ~12 - 12,50 cm.

                       Aukštis: ~5 cm.

Gumos ilgis reguliuojamas. Maksimalus ilgis: 45 cm. Jeigu reikia ilgesnės gumos - parašykite man žinutę ir prieš išsiunčiant guma bus pakeista ilgesne. 


Varlytė supakuota į gražią rudos spalvos dėžutę su langeliu, todėl iškart galima įsigyti kaip originalią lietuvišką dovaną - nereikės atskirai rūpintis dovanos pakuote.

Jeigu norite įsigyti ir nusiųsti kaip dovaną ir parašyti būsimam dovanos gavėjui trumpą žinutę - parašykite ją man, aš ranka užrašysiu ir pridėsiu prie varlytės.