Aromaterapinis kūno šveitiklis su kava ir ruduoju cukrumi KVEPIANTI PADAUŽA

Aromaterapinis kūno šveitiklis su kava ir ruduoju cukrumi KVEPIANTI PADAUŽA

18.00€
 • Pardavėjas: NEVIENodai
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: padauza
  Likutis 9

  Prekės aprašymas

  Kūno šveitiklis su ekologiška malta kava ir cukranendrių cukrumi, kuris kartu yra ir kūno aliejus, prisotintas eteriniais aliejais. 110ml.Skirta nušveisti negyvą odą, suteikti energijos.. Kava tonizuoja, suteikia energijos. Šveitiklis yra švelnus...

  Prekės aprašymas

  Kūno šveitiklis su ekologiška malta kava ir cukranendrių cukrumi, kuris kartu yra ir kūno aliejus, prisotintas eteriniais aliejais. 110ml.
  Skirta nušveisti negyvą odą, suteikti energijos.. Kava tonizuoja, suteikia energijos. Šveitiklis yra švelnus, mėgstančioms lengvą šveičiamąjį jausmą. Geriausiai šveisti drėgną odą, atmirkytą vandenyje, lai tai būna ritualas. Miros eterinis aliejus veikia kaip antiseptikas, stabdo uždegimą ir spartina gijimą. Ypač tinka lėtai gyjančioms, šlapiuojančioms žaizdoms, taip pat šlapiuojančiai egzemai bei kojų tarpupirščių grybeliui mažinti. Ji ramina ir minkština suskirdusią ir pleišėjančią odą, todėl puikiai tinka stipriai pažeistoms pėdoms ir rankoms. Kovoja prieš celiulitą, todėl idealus palydovas kelionėje prieš "apelsino žievelės" odos išvaizdą. Šveisti sukamaisiais judesiais. Vėliau, odą nušluosčius, likusį gerąją aliejų įmasažuoti į odą. Oda liks švelni ir minkšta, nebereikės tepti kremo.