Termo medienos pjaustymo lenta

Termo medienos pjaustymo lenta

21.00€
Prekės kodas: TH013
 • Pardavėjas: Kelmas
 • Susisiekti su pardavėju
 • Likutis 1

  Prekės aprašymas

  Termiškai apdorotos medienos lenta su šviesios medienos intarpais. Klevas. Dengta ekologišku bičių vaško ir aliejaus mišiniu.Dydis: 41 x 28 x 1.7 cm.Termo mediena – tai mediena apdorota karščiu (180-215°C), kaitinama special...

  Prekės aprašymas

  Termiškai apdorotos medienos lenta su šviesios medienos intarpais. Klevas. Dengta ekologišku bičių vaško ir aliejaus mišiniu.

  Dydis: 41 x 28 x 1.7 cm.


  Termo mediena – tai mediena apdorota karščiu (180-215°C), kaitinama specialioje tam skirtoje kameroje. Terminis apdorojimas negrįžtamai pakeičia medienos savybes, bet į gerąją pusę. Todėl mediena tampa daug atsparesnė drėgmei, puvimui, grybeliui, į ją neįsigeria drėgmė. 

  Užsakymo patvirtinimas

  Atlikus apmokėjimą jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.


  Užsakymo paruošimas siuntimui ir pristatymas

  Craftson.lt e-prekyvietėje savo gaminius pardavinėja skirtingi autoriai ir gamintojai iš skirtingų e-parduotuvių.

  Jeigu jūsų prekių krepšelį sudaro prekės įsigytos iš skirtingų parduotuvių:

  • Gali skirtis užsakymų paruošimo siuntimui laikas. Jeigu gaminys yra sandėlyje – įprastai tai užtrunka iki 2–3 darbo dienų, jeigu kuriama pagal individualų užsakymą. Tikslesnė informacija skelbiama pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.
  • Užsakytos prekės jus gali jus pasiekti skirtingu laiku ir skirtingais pristatymo būdais. Siuntos pristatymo terminas ir būdas (per paštomatą, kurjerį ar pardavėjo nurodyti adresu) yra skelbiamas pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.


  Lengvo ir malonaus apsipirkimo!

  Craftson.lt