Natūrali alksnio lėkštutė

Natūrali alksnio lėkštutė

12.00€

Prekės aprašymas

Natūralaus medžio-alksnio lėkštutė tiks tiems, kas vertina gamtos grožį ir natūralumą. Ji puikiai tiks riešutams, saldainiams ar užkandžiams sudėti.Lėkštė pagaminta iš natūralaus medžio, apdirbta natūraliu sėmenų aliejumi bei natūraliu va...

Prekės aprašymas

Natūralaus medžio-alksnio lėkštutė tiks tiems, kas vertina gamtos grožį ir natūralumą. Ji puikiai tiks riešutams, saldainiams ar užkandžiams sudėti.

Lėkštė pagaminta iš natūralaus medžio, apdirbta natūraliu sėmenų aliejumi bei natūraliu vašku. Lėkštę galima plauti šiltu vandeniu (ne indaplovėje) ir retkarčiais sutepti alyvuogių aliejumi, kad neprarastų blizgesio.


Dydis 15,5 x 4,5 cm

Užsakymo patvirtinimas

Atlikus apmokėjimą jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.


Užsakymo paruošimas siuntimui ir pristatymas

Craftson.lt e-prekyvietėje savo gaminius pardavinėja skirtingi autoriai ir gamintojai iš skirtingų e-parduotuvių.

Jeigu jūsų prekių krepšelį sudaro prekės įsigytos iš skirtingų parduotuvių:

  • Gali skirtis užsakymų paruošimo siuntimui laikas. Jeigu gaminys yra sandėlyje – įprastai tai užtrunka iki 2–3 darbo dienų, jeigu kuriama pagal individualų užsakymą. Tikslesnė informacija skelbiama pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.
  • Užsakytos prekės jus gali jus pasiekti skirtingu laiku ir skirtingais pristatymo būdais. Siuntos pristatymo terminas ir būdas (per paštomatą, kurjerį ar pardavėjo nurodyti adresu) yra skelbiamas pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.


Lengvo ir malonaus apsipirkimo!

Craftson.lt