Juodmedžio žiedas "Miško giluma"

Juodmedžio žiedas "Miško giluma"

35.00€
 • Pardavėjas: Madam Eirini
 • Susisiekti su pardavėju
 • Likutis 1

  Prekės aprašymas

  Žiedas mėgstančiam Lietuviško miško tamsius atspalviusRankų darbo vienetinis žiedas iš epoksidinės dervos ir juodmedžio - tikru mišku ir ilgais pasivaikščiojimais kvepiantis žiedas.Žiedas lengvas ir patogus " nesijaučia ant rankos". ...

  Galimi pasirinkimai

  Prekės aprašymas

  Žiedas mėgstančiam Lietuviško miško tamsius atspalvius

  Rankų darbo vienetinis žiedas iš epoksidinės dervos ir juodmedžio - tikru mišku ir ilgais pasivaikščiojimais kvepiantis žiedas.

  Žiedas lengvas ir patogus " nesijaučia ant rankos". Visas paviršius yra padengtas apsaugine medžiaga, kuri sustiprina žiede esančią medieną ir padaro ją atsparią vandeniui. 

  Priežiūra: Žiedui specialios priežiūros nereikia, vengti aukštos temperatūros (žiedas gali deformuotis), aštrių objektų.

  PASTABA: Norintiems kito dydžio, žiedas yra gaminamas asmeniškai ir skirsis nuo nuotraukoje esančio žiedo. Kiekvienas žiedas gaminamas vienodai, tačiau niekada nebūna toks pat!

  Užsakymo patvirtinimas

  Atlikus apmokėjimą jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.


  Užsakymo paruošimas siuntimui ir pristatymas

  Craftson.lt e-prekyvietėje savo gaminius pardavinėja skirtingi autoriai ir gamintojai iš skirtingų e-parduotuvių.

  Jeigu jūsų prekių krepšelį sudaro prekės įsigytos iš skirtingų parduotuvių:

  • Gali skirtis užsakymų paruošimo siuntimui laikas. Jeigu gaminys yra sandėlyje – įprastai tai užtrunka iki 2–3 darbo dienų, jeigu kuriama pagal individualų užsakymą. Tikslesnė informacija skelbiama pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.
  • Užsakytos prekės jus gali jus pasiekti skirtingu laiku ir skirtingais pristatymo būdais. Siuntos pristatymo terminas ir būdas (per paštomatą, kurjerį ar pardavėjo nurodyti adresu) yra skelbiamas pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.


  Lengvo ir malonaus apsipirkimo!

  Craftson.lt