Guobos lėkštė su rūtomis

Guobos lėkštė su rūtomis

50.00€
 • Pardavėjas: Woodenetude
 • Susisiekti su pardavėju
 • Likutis 1

  Prekės aprašymas

  Ši didelė lėkštė pagaminta iš guobos medienos, papuošta natūraliomis rūtomis ir tamsiai violetiniais epoksido "lapeliais" atrodo žaismingai ir puikiai papuoš Jūsų stalą. Lėkštė puikiai tiks vaisiams ar užkandžiams sudėti. Lėkštė apdirbta natūral...

  Prekės aprašymas

  Ši didelė lėkštė pagaminta iš guobos medienos, papuošta natūraliomis rūtomis ir tamsiai violetiniais epoksido "lapeliais" atrodo žaismingai ir puikiai papuoš Jūsų stalą. Lėkštė puikiai tiks vaisiams ar užkandžiams sudėti. Lėkštė apdirbta natūraliu sėmenų aliejumi ir vašku. Epoksidinė derva, natūralus sėmenų aliejus yra atsiųsti iš Kanados, tinka liestis su maistu.

  Lėkštę galima plauti šiltu vandeniu (ne indaplovėje) ir retkarčiais sutepti alyvuogių aliejumi, kad neprarastų blizgesio.


   

  Dydis: 27 x 5 cm

  Užsakymo patvirtinimas

  Atlikus apmokėjimą jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.


  Užsakymo paruošimas siuntimui ir pristatymas

  Craftson.lt e-prekyvietėje savo gaminius pardavinėja skirtingi autoriai ir gamintojai iš skirtingų e-parduotuvių.

  Jeigu jūsų prekių krepšelį sudaro prekės įsigytos iš skirtingų parduotuvių:

  • Gali skirtis užsakymų paruošimo siuntimui laikas. Jeigu gaminys yra sandėlyje – įprastai tai užtrunka iki 2–3 darbo dienų, jeigu kuriama pagal individualų užsakymą. Tikslesnė informacija skelbiama pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.
  • Užsakytos prekės jus gali jus pasiekti skirtingu laiku ir skirtingais pristatymo būdais. Siuntos pristatymo terminas ir būdas (per paštomatą, kurjerį ar pardavėjo nurodyti adresu) yra skelbiamas pardavėjo puslapyje arba prie gaminio aprašymo.


  Lengvo ir malonaus apsipirkimo!

  Craftson.lt