Austa rankomis šviesi tautinė varlytė

Austa rankomis šviesi tautinė varlytė

25.00€

Prekės aprašymas

Rankomis austa šviesi varlytė su trispalve bei tautiniu raštu - puikus aksesuaras vyrui ar moteriai, norintiems pasipuošti išskirtiniu lietuvišku aksesuaru. Taip pat tai gali būti originali lietuviška dovana. Rinktinių juostų audimo varlytė austa ...

Prekės aprašymas

Rankomis austa šviesi varlytė su trispalve bei tautiniu raštu - puikus aksesuaras vyrui ar moteriai, norintiems pasipuošti išskirtiniu lietuvišku aksesuaru. Taip pat tai gali būti originali lietuviška dovana. Rinktinių juostų audimo varlytė austa be jokio mechanizuoto proceso, raštas išrinktas rankomis (peiliu), austa senoviniu būdu - ant stalo padedamomis staklytėmis - rėmeliu.

Spalvos: balta, geltona, žalia, raudona.

Sudėtis: medviliniai ir pusvilnės siūlai, reguliuojamo ilgio guma, užsegimai.

Matmenys: Ilgis: 12-12,5 cm.

                       Aukštis: 5-5,5 cm

Gumos ilgis reguliuojamas. Maksimalus ilgis: 45 cm. Jeigu reikia ilgesnės gumos - parašykite man žinutę ir prieš išsiunčiant guma bus pakeista ilgesne. 


Varlytė supakuota į gražią kartoninę rudos spalvos dėžutę su langeliu, todėl iškart galima įsigyti kaip originalią lietuvišką dovaną - nereikės atskirai rūpintis dovanos pakuote.

Tokia pati gali būti vaikiška varlytė, sagė, plaukų gumytė, lankelis, segtukas. 

Jeigu norite įsigyti ir nusiųsti kaip dovaną ir parašyti būsimam dovanos gavėjui trumpą žinutę - parašykite ją man, aš ranka užrašysiu ir pridėsiu prie varlytės.