Emu aliejus ir pelargonija

Emu aliejus ir pelargonija

5.00€

Prekės aprašymas

Dėl  teigiamų dabartinių tyrimų rezultatų emu aliejus sparčiai sulaukia pripažinimo kaip neįkainojamas kosmetikos ingredientas. Jis turi nepaprastą savybę lengai prasiskverbti į odą, nėra komedogeniškas (nekemša porų) ir nedirgina. Nustatyta,...

Prekės aprašymas

Dėl  teigiamų dabartinių tyrimų rezultatų emu aliejus sparčiai sulaukia pripažinimo kaip neįkainojamas kosmetikos ingredientas. Jis turi nepaprastą savybę lengai prasiskverbti į odą, nėra komedogeniškas (nekemša porų) ir nedirgina. Nustatyta, kad jis mažina odos uždegimą ir paraudimą, mažina raukšlių susidarymą ir atkuria sudirgusios sausos odos drėgmę.

Emu aliejus kartu su kitais šalto spaudimo augalinių aliejų mišiniais nuvalo odą, nepalikdamas negyvų odos likučių ir giliai drėkina, suteikdamas švelnaus šilko pojūtį. Taipogi, mažina paraudimus ir niežėjimą. Šis muilas yra kvėpintas pelargonijų ir bergamotės eteriniais aliejais, kurie veiksmingai pašalina negyvas odos ląsteles ir skatina naujesnės, sveikesnės odos atsinaujinimą, todėl yra naudingas į spuogus linkusiai odai.

Tinka jautriai ir sausai odai. Rekomenduojama laikyti sausai.