Pasidaryk pats vainikas RAMYBĖ

Pasidaryk pats vainikas RAMYBĖ

25.00€
 • Pardavėjas: Debesyse
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: 008
  Likutis 2

  Prekės aprašymas

  Kiekvienas vainikų rinkinys yra unikalus ir sudarytas iš džiovintų augalų, tokių kaip stabilizuotas eukaliptas, kermėkai, sparnuotoji sagutė, kraujažolės, smilgos, kiaušininis lagūras ir kt. Rinkiniai yra suf...

  Prekės aprašymas

  Kiekvienas vainikų rinkinys yra unikalus ir sudarytas iš džiovintų augalų, tokių kaip stabilizuotas eukaliptas, kermėkai, sparnuotoji sagutė, kraujažolės, smilgos, kiaušininis lagūras ir kt. Rinkiniai yra suformuoti taip, kad būtų patogu juos naudoti iš karto. Rinkinyje yra vielutė ir lankelis, kurie užtikrins vainiko tvirtumą ir augalų stabilumą.


  Džiovinti augalai yra natūralūs ir išlaiko savo grožį ilgą laiką, taigi, šie vainikai galės būti naudojami kaip dekoracija ilgą laiką ir nereikalaus daug priežiūros. Jie taip pat yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie turi alergijas gėlėms, nes džiovinti augalai neturi alergenų.


  Vainikų rinkinys yra sukurtas siekiant pakviesti žmones kurti ir savo kūryba puošti namus ar biurą įnešant šiuolaikiškumo ir šilumos. Tai puiki dovana, kuri išreiškia jūsų meilę ir pagarbą asmeniui, kuriam rūpi natūralumas ir kūrybiškumas.


  Spalva: Ramios spalvos
  Priežiūra:
  Norint vainiku džiaugtis ilgą laiką, reikėtų vengti drėgmės bei tiesioginių saulės spindulių.
  Pristatymas:
  Visus vainikus stengiamės supakuoti kaip įmanoma saugiau, renkantis tvarias medžiagas, be perteklinių priemonių. Užsakymus sunčiame Jums pasirinktu pristatymo būdu.
  Pristatymo trukmė:
  1-3 darbo dienos Lietuvoje, pasirinktinai pagal pristatymo būdą.

  Kilmės šalis: Olandija, Lietuva


  *Kadangi gėlės yra natūralios, jų žiedų dydis, stiebų aukštis gali skirtis. Tai gali įtakoti galutinius vainiko išmatavimus. Nuotraukoje pateikiamas supinto vainiko pavyzdys. Užsisakę šį produktą, gausite visą augalų ir tvirtinimo priedų kiekį reikalingą vieno vainiko supynimui.