Medinis stovelis AMBER

Medinis stovelis AMBER

30.00€
 • Pardavėjas: Debesyse
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: 001
  Likutis 10

  Prekės aprašymas

  Augalų kompozicija mediniame stovelyje sukuria išskirtinį akcentą namų interjero erdvėje. Visi augalai kruopščiai surinkti ir išdžiovinti arba stabilizuoti taip, kad išlaikytų kuo natūralesnę formą ir spalvą....

  Galimi pasirinkimai

  Prekės aprašymas

  Augalų kompozicija mediniame stovelyje sukuria išskirtinį akcentą namų interjero erdvėje. Visi augalai kruopščiai surinkti ir išdžiovinti arba stabilizuoti taip, kad išlaikytų kuo natūralesnę formą ir spalvą. 

  Medinis stovelis pripildytas pūkuotojo lagūro, geltonžiedės sagutės (Ammobium), vingiorykštinės kraujažolės, rutulinės kraspedijos žiedais, kambarį pripildo saulės spinduliais, o stabilizuoto eukalipto šakelės, smulkiažiedės gliksijos ir smilgos suteikia lengvumo ir gaivumo ne tik kompozicijai, bet ir erdvei, kurioje ji įkomponuota. 

  Stovelio augalų išdėstymą bei aukštį labai paprasta koreguoti, taip kuriant savo individualų stilių ir išskirtinį derinį.  
  Dekoracija yra rankų darbo ir sukurta su ypatingu rūpestingumu ir meile. Kiekvienas derinys yra šiek tiek kitoks, nes naudojame tik natūralias gėles - jos visos yra unikalios.

  Priežiūra:
  Norint augalu džiaugtis ilgą laiką, reikėtų vengti drėgmės bei tiesioginių saulės spindulių.
  Pristatymas:
  Visus augalus stengiamės supakuoti kaip įmanoma saugiau, renkantis tvarias medžiagas, be perteklinių priemonių. Užsakymus sunčiame Jums pasirinktu pristatymo būdu.
  Pristatymo trukmė:
  1-3 darbo dienos Lietuvoje, pasirinktinai pagal pristatymo būdą.

  Kilmės šalis: Lietuva

  Aukštis: 30 cm

  Spalva: Geltona/Žalia/Oranžinė

  Medis: Eglė

  *Kadangi gėlės yra natūralios, jų žiedų dydis, stiebų aukštis gali skirtis. Nuotraukoje pateikiamas dekoravimo pavyzdys. Užsisakę šį produktą, gausite visų rūšių augalus pavaizduotus stovelyje.