Medinis stovelis DUNE

Medinis stovelis DUNE

30.00€
 • Pardavėjas: Debesyse
 • Susisiekti su pardavėju
 • Prekės kodas: 003
  Likutis 10

  Prekės aprašymas

  Augalų kompozicija mediniame stovelyje sukuria išskirtinį pajūriu alsuojantį akcentą namų interjero erdvėje. Visi augalai kruopščiai surinkti ir išdžiovinti arba stabilizuoti taip, kad išlaikytų kuo natūrales...

  Galimi pasirinkimai

  Prekės aprašymas

  Augalų kompozicija mediniame stovelyje sukuria išskirtinį pajūriu alsuojantį akcentą namų interjero erdvėje. Visi augalai kruopščiai surinkti ir išdžiovinti arba stabilizuoti taip, kad išlaikytų kuo natūralesnę formą ir spalvą.


  Medinis stovelis pripildytas kvapniosios levandos, rugių varpų, blizgės ir didžiojo amanio žiedais bei šakelėmis puikiai tinka skandinaviško stiliaus erdvėse. Stovelio augalų išdėstymą bei aukštį labai paprasta koreguoti, taip kuriant savo individualų stilių ir išskirtinį derinį.


  Priežiūra:
  Norint augalu džiaugtis ilgą laiką, reikėtų vengti drėgmės bei tiesioginių saulės spindulių.
  Pristatymas:
  Visus augalus stengiamės supakuoti kaip įmanoma saugiau, renkantis tvarias medžiagas, be perteklinių priemonių. Užsakymus sunčiame Jums pasirinktu pristatymo būdu.
  Pristatymo trukmė:
  1-3 darbo dienos Lietuvoje, pasirinktinai pagal pristatymo būdą.

  Kilmės šalis: Lietuva

  Aukštis: iki 30 cm

  Spalva: Balta/Melsva/Rusva/Geltona

  Medis: Eglė

  *Kadangi gėlės yra natūralios, jų žiedų dydis, stiebų aukštis gali skirtis. Nuotraukoje pateikiamas dekoravimo pavyzdys. Užsisakę šį produktą, gausite visų rūšių augalus pavaizduotus stovelyje.