DINGU EKOsmetika

  • Užsakymų kiekis (8)

Kodėl DINGU?

Žodis “dingu” Australijos aborigenų kalboje reiškia laukinį Australijos šunį dingą. Manoma, kad Australijos dingas į šį žemyną atkeliavo kartu su papuasais iš Papua Naujosios Gvinėjos. Tai seniausia šuns veislė pasaulyje. Pasirinkome šį pavadinimą nes nemažą gyvenimo dalį teko praleisti būtent ten - šalyje, kur viskas aukštyn kojom, kur koalos skabo eukaliptų lapus, kur piečiau tik Pietų ašigalis. Klajojant per didžiąsias dykumas iš sutiktų čiabuvių teko išgirsti daug legendų ir laukinių istorijų apie šį ypatingą gyvūną - kad jo neįmanoma išdresiruoti, kad jis geba perlipti netgi kelių metrų aukščio tvorą, tačiau jis visad per žingsnį nuo žmogaus. Pašėlęs dingas, kaip ir visas Australijos “outback’as”, mums liks atminty kaip viena beribė stichija, kurios neįmanoma sutramdyti, tačiau mums leista mėgautis jos teikiamais malonumais.

Keliaujant po šią šalį mums teko garbė aplankyti emu fermas, išbandyti ten gaminamą aukščiausios pasaulyje kokybės emu aliejų. Daug sužinojome apie arbatmedį ir eukaliptus, kaip jie auginami, kokiais būdais iš jų išgaunami eteriniai aliejai. Tai buvo pirmosios užuomazgos to, kas išsirutuliojo į DINGU.

Šiandien savo produktuose naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas, nerafinuotus aliejus, kuo ekologiškesnius ir švaresnius nuo cheminių priedų ingredientus. Renkantis pakuotes, rėmėmės keletu kriterijų – kuo minimalistiškesnės, lengvai perdirbamos ir su minimaliu kiekiu plastikinių elementų.

DINGU - tai žinutė, jog mes už ekologiją, kokybišką produktą ir atsakingą vartojimą!

Emu aliejus ir eukaliptas
Cinamonas ir aguona
Veido aliejus sausai odai 10ml
Veido aliejus brandžiai odai 10ml
Cinkas ir eukaliptas
Rinkinys su eukaliptu
Rankų balzamas

Rankų balzamas

9.00€

Kvapniosios kanangos
Mėlyna-raudona

Mėlyna-raudona

5.00€

Žaliasis arbatmedis
Emu aliejus ir pelargonija
Arbatmedžio eterinis aliejus 10 ml
Eukalipto eterinis aliejus 10 ml
Emu aliejus ir pačiulis
Lūpų balzamas

Lūpų balzamas

4.00€

Veido kaukė

Veido kaukė

5.00€

Pėdų balzamas

Pėdų balzamas

9.00€

Rodoma nuo 1 iki 17 iš 17 (1 puslapių)